Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Az Alitalia repülőtársaságnál...

Az Alitalia repülőtársaságnál a nevet meg lehet változtatni?

Figyelt kérdés
Január 14-en mentem volna Napolyba, de sajnos közbejött valami, ami miatt nem tudok elmenni. Az öcsém szivesen menne helyettem, de nem tudom hogy át lehet-e írni a neveket, vagy lemondani a repjegyet. Tudnátok nekem segíteni? Köszönöm előre is! 😊
2017. dec. 31. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

1, Rossz a kategória.

2, Értelmes ember minimum felkeresi a légitársaság weboldalat és ott nézi meg

2017. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1, tudom, későn vettem észre szerintem nem ez a legfontosabb

2, igen képzeld el néztem, ügyintézés meg nincs vasárnap.

Segítséget kértem és nem kioktatást. Egy értelmes ember tudom szöveget értelmezni

2017. dec. 31. 14:41
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom*
2017. dec. 31. 14:42
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval *tud. :D
2017. dec. 31. 14:42
 5/9 anonim ***** válasza:

ha alsó kategóriás a jegy akkor nem

olvad el a jegyhez tartozó feltételeket

2017. dec. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

Én is csak azt ajánlom, kezdjél el olvasni. Elsőként a légitársaságtól kapott emaileket, ugyanis abban van leírva, milyen kategóriájú jegyet vettél.

Amúgy mielőtt az átírásba energiát fektetnétek, mondjad a testvérednek, hogy a Ryanairnél 5000 Ft egy nápolyi jegy szinte egész télre, tehát nyugodtan vegyetek a tesódnak másik jegyet a tiedet meg hagyd veszni a fenébe.

Nem kioktatásnak szánom, de a fenti 5000 Ft-os jegyárból is láthatod, hogy a válaszadók egy részének több esze van, mint neked valaha is lesz, amikor Ailtalia jegyért adtál egy vagyont. Szóval nyugi.

2017. dec. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ, nem én vettem a jegyet, hanem az egyik ismerősöm. Ezért is kacifántos az ügy. 45 ezer forint volt, amit nem akarok veszni hagyni, hogyha van lehetőségem. Ezért is tettem fel a kérdésemet, hátha van megoldás. De van egy olyan érzésem hogy a jegy alsó kategóriás.
2017. dec. 31. 15:25
 8/9 A kérdező kommentje:
De mindegy. Kedden felhívom őket, csak reméltem hogy itt hamarabb választ kapok
2017. dec. 31. 15:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha hívod őkeet, akkor is az less az első, hogy megkérdezik milyen jegyed van. Szóval kérd el a visszaigazolást azon minden rajta van. Ár alapján, sajnos azt kell mondanom, hogy ezt nem lehet átíratni, a változtatható jegyek drágábbak. De nézd meg a jegyeden mi van.
2018. jan. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!