Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Ryanair telefonos ügyfélszol...

A Ryanair telefonos ügyfélszolgálatán lehet névmódosítást végezni, ha már becsekkoltam és a honlapon emiatt nem engedélyezi ezt a műveletet?

Figyelt kérdés
2018. jan. 8. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, de nem ingyenes.

Nekem egyszer sikerült ingyenesen, amikor az útitársam a saját nevét írta rosszul, két betűt felcserélt :D Szóval ugyanaz volt az utas, csak szerette volna, ha kijavítják a nevét, nehogy gond legyen belőle.

2018. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Csak egy próbát szeretnék tenni, hátha.

Az útitársamnak két keresztneve van, én viszont csak az elsőről tudtam, így csak az lett megadva, viszont hivatalos dokumentumaiban természetesen szerepel mind a két név. Ezt próbálnám meg kijavíttatni, tehát az utas személye nem változna.

2018. jan. 8. 11:57
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
A férjemnek két keresztneve van, a hivatalos papírokban szerepel is. Ő mégis csak az elsőt szokta megadni mindenhol, mivel sose használja a másikat. Repülőjegynél ezért nem szólnak.
2018. jan. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Sosem kell a msodik keresztnevet megadni repulojegy vásárláskor. Nem kell semmit valtoztatnod
2018. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Kb havonta egyszer repülök, Ryanairrel legalább 50x repültem az elmúlt pár évben és soha, egyetlen alkalommal sem adtam meg a személyimen szereplő második keresztnevem. Egyáltalán nem probléma, nem fogják kérni.
2018. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
barátom se adja meg soha (nem is használja egyáltalán, mintha nem is lenne)
2018. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg nem lesz baj(statisztikát nézve nagyon kevés esély van rá), de én azért legközelebb a teljes nevet írnám, még akkor is ha az utasok nem ezt mondják itt.:) Ezt a többieknek is tanácsolom, mert sosem tudhatod, hogy mikor nem lesz "szerencséd", szóval minek kockáztatni?
2018. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem szerencse kérdése, 7, hanem tény, hogy repulojegy foglaláskor csak az első utónevet kell megadni,mint pl ahogy az is tény, hogy mindezeket az angol ABC betűit használva kell megtenni
2018. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az baj lehet, ha három nőnek mr.-ként foglaltam jegyet? nem vettem észre, hogy van lehetőség beállítani :(
2018. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!