Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hol tudom módosítani a Norwegi...

Hol tudom módosítani a Norwegian légitársaságnál a repülőjegy utazási idejét?

Figyelt kérdés

Itt azt írja [link] hogy online lehet, de nem tudom hogy pontosan hol és hogyan. Nem tudok angolul sajnos.


Tehát az úticél megmarad csak néhány nappal előbb kéne mennem majd, ha megoldható.



2018. jan. 22. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A visszaigazoló e-mail-ben van egy link, azon keresztül lehet mindent intézni.
2018. jan. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De amúgy azt nem értem hogyha átrakom pár nappal előbbire (ami most van az pl 20.000 ft-os repülőjegy, de az előbbi meg 30.000-es lenne, akkor ki kell fizetnem a + 10 ezret és még ráadásul kb 15 ezret?) A kb 15 ezer a cikk szerinti költség.
2018. jan. 22. 10:59
 3/6 A kérdező kommentje:
Na és ha olcsóbb az előbbi jegy? Na akkor meg mi van?
2018. jan. 22. 11:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Mielőtt bármit is fizetnél, úgyis kiírja részletesen a fizetendő tételeket. Látni fogod. Ha nem megfelelő neked, akkor nem véglegesíted.
2018. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De attól még intézhetem a Norwegian oldalán hogy nem tőlük vettem hanem a Tripsta.hu-tól?
2018. jan. 22. 11:17
 6/6 anonim ***** válasza:

ha dragabb a jegy akkor a kulonbozetet is ki kell fizetni ha olcsobb abbol semmi hasznod, nem kapsz vissza

ha ota-n vetted akkor alapesetben csak az ota-n keresztul tudod modositani, kerdezd meg oket

2018. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!