Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Stewardess csak 30 év alatti...

Stewardess csak 30 év alatti lehet?

Figyelt kérdés
Mert én azt olvastam, hogy íratlan szabály. Utána keresnek neked másik melót a cégnél.
2018. febr. 5. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem
2018. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ez baromság.
2018. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem, az egyik ismerősöm 33 évesen ment el sztyuvinak, bár igaz, hogy csak valami putribb légitársasághoz, ahova mindenféle embert fölvettek.
2018. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az emirates interjún mondták, olvastam.
2018. febr. 5. 14:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó, de az Emirates az egy külön világ, ott még az utasnak is dress code van.
2018. febr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, de másholeg nem fizetnek meg.
2018. febr. 5. 19:16
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Ez azért Emiratesnél sem igaz, csak harminc felett is jó kondiban kell lenned/jól kell kinézned. De amúgy igen, elég sok embert áthelyeznek földi irányításhoz egy idő után.
2018. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
EZ baromság, még ha Emiratesről is van szó. Ahogy az is, hogy csak ott fizetnek meg. Persze, egy Ryanair fizetés nem rúghat labdába mellette, de az összes nagy légitársaság hasonló juttatási csomagot kínál, hatalmas eltérés a nagyok között nincs.
2018. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!