Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Az Emirates, Qatar és Etihad...

Az Emirates, Qatar és Etihad légitársaságoknak van bázisa Dubajon, Dohán és Abu Dhabin kívül?

Figyelt kérdés

Mármint olyan bázis, ahol a stewardessek lakhatnak. Legfőképpen olyan bázisokra gondoltam, amelyek Koreában, Kínában vagy Hong Kong-ban, esetleg Európában vannak.

Eléggé megfogott ez a munka, mindig a repülőket nézem az égen, szeretnék egyszer én is légi utaskísérőként dolgozni.

Valaki nem tudja, hogy hol vannak még ilyen bázisok a központokon kívül? Ha egyáltalán vannak. Rengeteg oldalt megnéztem már, angolt és magyart egyaránt, de vagy véletlen átléptem az infót, vagy nincs kiírva.

Ha valaki tudna még dolgokat írni a légitársaságokról,

azt is nyugodtan fogadom.^^



2017. aug. 27. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nincsen. De ezek a vilag legjobb, legfejlettebb varosai koze tartoznak, minek is mennenek mashova? Te miert nem akarsz oda menni?
2017. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem az hogy nem szeretnék odamenni, csak a fent említett 3 ország kultúrája sokkal jobban érdekel mint Dubajé, és ott ráadásul nincs nappal 50, éjszaka pedig 5°C.

Dubaj és az Arab Emírségek is gyönyörű, csak kíváncsi voltam, hogy máshol van-e bázisuk.

2017. aug. 27. 23:34
 3/5 anonim válasza:
Nem, nincs. Hány éves vagy? Csak mert én is stewardess szeretnék lenni.
2017. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szempont a klima, akkor hogyan szeretnel ebben a munkaban dolgozni? A heted 85%-at azzal fogod tolteni, hogy gyakorta a 45 fokbol a minusz 10-be repulsz egy klimas jaraton x idozonan keresztul. A dubai idojaras lesz a legkisebb, amit latnal.
2017. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3, nyugodtan írj rám^^
2017. aug. 28. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!