Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szerintetek melyik amerikai...

Szerintetek melyik amerikai városba lenne még értelme közvetlen járatnak Budapestről?

Figyelt kérdés

New York, Chicago és Philadelphia már lesz tavasztól. De érdekelne hogy szerintetek melyik amerikai városra lenne még kereslet?


Cleveland

Los Angeles

Miami

Dallas

Houston

San Francisco


2018. febr. 6. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Tolem mindegyik messze van de talan SF lenne esszeru.
2018. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 D. Brasco ***** válasza:
Miaminak szerintem semmi ertelme tekintve hogy Bécsből van közvetlen járat....a többiről nem tudok nyilatkozni!
2018. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg annak a kettonek sincs ertelme ami most indul
2018. febr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
LA vagy SF. De pl a Philadelphiai jàratnak szerintem semmi èrtelme. Leharcolt, règi konfiguràciòval felszerelt gèpeket küld az AA. Àrban sem tűnik versenykèpesnek.
2018. febr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Phili furcsa döntés, Washingtonnak sokkal nagyobb értelme lenne.
2018. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megnéztem a LOT járatának a 300ezer Ft körüli árait N.Y.-ba. Ha ez nem változik, akkor oda sem lesz nagy tömeg rajta, pedig ez van a legközelebb.
2018. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Megnéztem a LOT járatának a 300ezer Ft körüli árait N.Y.-ba. Ha ez nem változik, akkor oda sem lesz nagy tömeg rajta, pedig ez van a legközelebb."


[link]


Én viszont májusi időpontra néztem és 166 és 200 ezer Ft közötti ajánlatokat adott ki a LOT közvetlen járatára. Azt sem szabad elfelejteni, hogy New Yorkból jók az átszállási lehetőségek.

2018. febr. 7. 11:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Neked biztosan nem sok mivel gondolom, hogy még az életben nem voltál, avagy csak fényévenként utazol az USA-ba.

Amúgy legutóbb 100ezer alatt oldottam meg a rep.jegyet N.Y.-ba, ill egy másik alkalommal 130 alatt Miamiba, ill ennél kevesebbért jártam pl. Orlandóban is.


(Csak megjegyzem, hogy nemrégiben feldobott a rendszer 68ezerért Bécsből induló N.Y.-it, persze valaki azonnal le is csapott rá.)

2018. febr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
* bocs, most mondta a párom, hogy 78 ezer volt.
2018. febr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!