Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Igy feladhatom a borondom? (A...

Igy feladhatom a borondom? (A sok borond nyitogatas miatt)

Figyelt kérdés

Nemsokara megyek haza es lesz 2 nagy felados borondom. Eddig sose volt, mert csak par napra mentem haza. Viszont most olvastam egy csomo helyen, hogy Ferihegyen u dorito modon lopnak a meg le zart borondbol is. Az a baj, hogy csak 1 ezer eves kalatom van amivel be tudok zarni 1 rekeszt, ami bem eleg. A tobbi cipzar meg olyan idiota, hogy nincs lakat ami atmegy rajta.. es ezert gondoltam hogy ilyen muanyag lakattal vagy hogy hivjak bezarom de azt ugye el lehet vagni...


Na most az a kerdesem, hogy ha en itthon korbefoliazom a borondoket konyhair folpakkal ugy feladhatom? Mert a repter ahonnan repulok ott nincs ilyen foliazo :(


Annyira be vagyok szarva, hogy valaki tenyleg felnyitja a borondomet, leveri a lakatot stb. Tudom, semmi erteket nem rakok bele, de AKKOR SE SZERETNEM HA VALAKI A RUHAIM KOZT TURKALNA!!!!!.


Es mint hallom a repter semmit sem tesz ha valaki felnyitja a borondot...



2018. febr. 6. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes, az én borondomet sosem nyitották fel, de ismerős körben se történt soha ilyen,
2018. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

10 éve rendszeresen repülök, és sosem hiányzott semmi a csomagomból.

Kötegelőt én is ráteszek de csak azért mert többször voltam szemtanúja, hogy valamelyik utasnak a bőröndje kinyílt, és a szalagon egyesével jöttek a kipotyogott ruhái.

Sokan lelakatolják, fóliázzák. Nyugodtan csinálhatod te is. De jó ha tudod, hogy a feladott bőröndöket is szűrőpróbaszerűen ellenőrzik. Olyankor mindegy, hogy kötegelő, lakat, vagy fólia van rajta. Levágják, majd egy matricával jelzik, hogy ellenőrzés alatt volt a bőröndöd.

2018. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Testverem borondjebol loptak nemreg. Szerintem utott-kopott borondot nem neznek meg a szemet tolvajok. Meg amugy is remelem, hogy most mindenki figyeli oket...
2018. febr. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sajnos hiába teszel rá lakatot, akkor is fel tudják nyitni, méghozzá pillanatok alatt! Ezért érdemes olyan bőröndöt venni ami nem cipzáros, pl. Samsonite-nak vannak ilyen bőröndjei, de elég húzós az áruk.
2018. febr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

"Érdekes, az én borondomet sosem nyitották fel, de ismerős körben se történt soha ilyen,"


Biztos? Én elég gyakran repülök, mivel külföldön élek, sokszor megfigyeltem, hogy a cipzárok máshova vannak húzva, mint ahova én húztam. Nem tűnt el semmi, mivel soha nem rakok értéket a bőröndbe, de azért elég gyanús, hogy valaki megleste a tartalmat.

2018. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, biztos hogy nem nyitották fel. Egy kis szalag van a cipzár fuleibe fűzve mindig, ismertetojelkent -fekete bőrönd, elég hétköznapi amúgy- és a szalag mindig csomozva van, hogy ne oldodjon le. Kinyitni csak úgy lehet, ha elvagod a szalagot
2018. febr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!