Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Istenke nagyon felek a repules...

Istenke nagyon felek a repulestol?

Figyelt kérdés

Aprilisban repulunk Londonba de en mar rettegek. Nagyon varom is de rettegek hogy onnan nem tudok menekulni. Kevert szorongasos betegsegem van. Felek az ilyen dolgoktol. Regen imadtam pl a szaguldast,a magassagot,a vidamparkot. Ma mar ha tehetem elkerulom. A repules megis vonz,de kozben felek panikrohamot kapok a repulon mert tudom hogy onnan nincs menekves. Es begeneralom magamnak ezt.

Ha beveszek egy nyugtatot elotte az segit?


2018. febr. 7. 22:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
kapsz egy kis oxigént és cső
2018. febr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Igen, segít a nyugtato. Én ugyanigy voltam tavaly. De nem biztos, h egy szem elég lesz, legyen nálad zsebben, ha kell, tudj bevenni.

És nyugi, nem lesz semmi baj.

2018. febr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Azt nem ertem, hogy ha ennyire rettegsz, minek mesz repulovel? Van vonat, busz, nem tul gyors, de nem kell vegigorjongened az utat. Hidd el, az utastarsaid sem fognak orulni, ha te odafent rohamot kapsz es elkezded kaparni az ajtot, hogy te most azonnal ki akarsz szallni...
2018. febr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Utazz akkor busszal. 26 órát buszozni is megviselne.


Egyébként nincs semmi extra a repülésben. Ha nem ablaknál ülsz, akkor mintha vonaton utaznál. Nem rég volt az első repülésem. Hááát.


Volt minden, de a nagy része dög unalom volt.

Odaúton felszállásnál légörvény, siránkozó utasok pont mögöttem. Aztán 4 óra dög unalom. Leszállásnál semmi extra.

Visszafele ablaknál ülhettem. :D Felszállásnál fordultunk is el jobbra, majd balra. Azt hittem, hogy a gép szárnya az óceánban van. :D Aztán gyereksirások, cserébe nézhettünk egész úton rajzfilmeket. :D Leszállásnál jó vastag felhő, rázkódott is a gép rendesen. Majd látni lehetett a kivilágitott várost. Leszálltunk és kész.


"felek panikrohamot kapok a repulon mert tudom hogy onnan nincs menekves. "

De miért kellene menekülni? A repülőn nagyobb biztonságban vagy, mint akármilyen más közlekedési eszközön.

2018. febr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolso,es utolso elotti.

Tudjatok ezt klausztrofobianak hivjak.

Irtam hogy szorongasos betegsegem van. Rettegek a bezartsagtol es hogy tudom,hogyha barmi baj van akkor innen nincs menekves. Es ettol a gondolattol kapok panikrohamot.(panikrohamnak olvassatok utana..nem azt jelenti hogy verem az ajtot es orjongok...)

2018. febr. 8. 05:58
 6/11 A kérdező kommentje:

Ja igen es azert utazom ezzel mert 1. Nagyon kivancsi vagyok mivel meg sosem utaztam repulovel.

2.Rohadtul nincs kedvem 26 orat zotykolodni mikor kenyelmesen 2,5 ora alatt kierunk Londonba.

2018. febr. 8. 05:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Az utastársaid nem fogják élvezni, ha bepánikolsz. Vigyél nyugtatót.
2018. febr. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De nem ertitek hogy a panik az nem az hogy ordibalok es orjongok?

Magamban parazok..es rettegek.

2018. febr. 9. 08:04
 9/11 anonim válasza:

Nem értik sokan, h mi az a pánikbetegség. Ne foglalkozz velük. Én tizenx éve vagyok pánikbeteg, ugyanezt éltem át, mint most te. Én irtam az elsö hsz-t. Legyen nálad frontin,vagy amilyen nyugtatod van. Én két szemmel kiütöttem magam, és végigaludtam a repülést, mert én is nagyon paráztam.

De hidd el, nem lesz semmi baj. Menj, mert ha nem mégy, azt bánni fogod egész életedben.

2018. febr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
9 vagyok, bocs, a 2. Hsz-t irtam én.
2018. febr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!