Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi történik ha a csomagom...

Mi történik ha a csomagom átlépi a 32kgot a WizzAirnél?

Figyelt kérdés
Akkor nem tudom feladni? Vagy kell egy kiegészítő összeget fizetnem?

2018. febr. 15. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod feladni. Egy csomag sem lehet 32 kg-nàl nehezebb.
2018. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De akkor mondjuk vennem kell még egy csomagot a reptéren és elfelezni és gondolom többszörösét kifizetni, hogy fivihessem?


Vagy akármi megoldás ebben az esetben.


Nem tudom, hogy több lesz-e a csomagom, de nincs mérlegem itt külföldön és az elmúlt pár hónapban pár dolgot beszereztem (nem sokat) és kicsit mintha nehezebben férnének bele a dolgok :D


Mit szoktak ilyen esetben csinálni?


Holnap utazom és persze még nem biztos, hogy meghaladja... Valószínűleg nem, de azért még is jó lenne tudni, hogy mit lehet ebben az esetben csinálni.

2018. febr. 15. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is le kellene mérni... Így utolsó este kapkodni...

Menj át a szomszédba, biztos van fürdőszoba mérlegük.

Ha meghaladja, vagy kipakolsz, vagy veszel még egy bőröndöt.

2018. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell pakolnod belőle annyi cuccot, hogy ne legyen több 32kg-nál. Ha mindenképp el akarod vinni, kerítesz valahonnan egy bőrödöt és feladod 2. feladott poggyászként jópénzért
2018. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem kell kipakolni! A repülőtér "büntető" díjat von fel minden kg-ért, amennyivel túlhaladod!
2019. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!