Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzairnél kézipoggyászban...

Wizzairnél kézipoggyászban mi/mennyi számít folyadéknak?

Figyelt kérdés
Van ahol úgy kell, hogy max 100 ml-s lehet az üveg és összesen 1 l folyadékot lehet vinni. Valamint az nem baj, ha a műanyag tasakból kettőt viszek? Csak egy literes tasakokat találtam, abba pedig nem fér bele minden. +pl. a rúzs vagy púder is folyadéknak számít?

2018. febr. 18. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
10x100 ml maximum 1l-es átlátszó tasakban,amiből fejenként egy lehet nálad a kézipoggyászban.Lehet, hogy éppen akkor ezzel nem fog foglalkozni senki, de ha igen én nem szívesen dobnám ki a cuccaim. Ha ez a korlát van megadva ezt kell betartani. A többi szerencse kérdése. A rúzs nem számít folyadéknak(nekem sokszor maradt benne pl kabátom zsebébe),a szajfény igen. A por állagú púder nem, az alapozó igen.
2018. febr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Illetve ezek a korlátozások nagyon nem a wizzair-től függnek.
2018. febr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha Például úgy viszem, hogy 75 ml fogkrém, 100 ml tusfürdő, 100 ml sampon... összesen több flakonom van, maximum 100 ml-sek és összességében kijön az 1 l űrtartalom, akkor az még engedélyezett, vagy belekötnek?
2018. febr. 18. 15:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha belefér nem számolgatják. Én is vittem már úgy cuccokat hogy mondjuk 2x100 ml parfüm, sminklemosó a többi meg mondjuk 30ml alapozó 50 ml krém stb stb de több volt mint 10 db. Ha 100ml alatt van és belefér a (zárható!!) tasakba, nem számolják.
2018. febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem számolják meg, de hivatalosan maximum 10 db lehet, mindegy mekkora.
2018. febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És több tasakot ugye nem lehet vinni?
2018. febr. 19. 13:40
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Azt nézik leginkább, hogy van-e 100ml fölött valami illetve 1 zacsid legyen.Persze lehet, hogy pont nálad nem nézik, vagy valaki ír hogy ő 3-at szokott vinni, de ez kockázat erre nem lehet alapozni! Nekem tuti fájna a szívem ha

beraknám a kedvenc cuccaim, aztán menne a reptéri kukába..

2018. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Decemberben mikor utaztam Magyarországról két zacskóba raktam a dolgaimat (mindent, amire ml. van írva). Semmi gond nem volt. Amikor visszafelé utaztam, megkértek, hogy a két zacskóba tartalmát pakolják át egybe, segítettek is. Szóval én mostantól csak egy zacskóba pakolok mindent. Egy krémek ott is maradt, mert nem sikerült bezsófolni. Így is nehezen záródott le.
2018. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!