Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha a gépem délután indul, de...

Ha a gépem délután indul, de én már délelőtt megérkeztem a reptérre (Liszt Ferenc) mehetek rögtön az ellenőrzésre? Vagy csak a gép indulása előtt x órával?

Figyelt kérdés
Nem kell a check-in pulthoz mennem.
2018. febr. 28. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen,bejutsz a tranzitba és ott addig várhatsz amig akarsz, vagy indulásig. Senki sem kérdezi, hogy miért vagy ott kismillió utas között.
2018. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kézipoggyászod van, akkor igen.
2018. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze.
2018. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
... kb. barmeddig ott ulhetsz, de ha elfogadsz egy tanacsot, kint maradsz inkabb, mert lila pottyosre unod magadat a varoban, ha orakig ott kell dekkolni. Ferihegynel ott van a Market Central (bevasarlokozpont), vannak uzletek, etkezdek, en biztos ott lebzselnek es nem a kenyelmetlen padsorokon...
2018. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Velem is volt már olyan hogy nagyon korán oda értem. Vannak ülő helyek meg lehet bámészkodni a boltokban, esetleg enni is ha közbe éhes leszel.
2018. febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!