Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rab-szigetre megyünk főszezonb...

Rab-szigetre megyünk főszezonban szombati napon (turnusváltáskor). Mikor lenne érdemes a stinicai komphoz érni, hogy ne legyen nagyon nagy tömeg, délelőtt 10-11 körül, vagy inkább délután 17-18 óra magasságában?

Figyelt kérdés
14-től lehet elfoglalni a szállást, és nem tudom, hogy előbb érjünk oda, és ott várjunk pár órát, vagy inkább jóval később, amikor már a legtöbb ember megérkezett. 3 éves kislányommal nem szeretnék sokat aszalódni a melegben.

#komp #Rab-sziget #turnus #mikor? főszezon #turnusváltás #stinica
2016. júl. 26. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem talán inkább délelőtt. Egyébként nagyon gyakran jár a komp, elindul az egyik, már áll is be a következő. Szóval túlélhető. :)

Jó nyaralást!

2016. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Azért ha van még tapasztalat, akkor szívesen várom! Ahhoz, hogy 10-11-re ott legyünk, 4-5 körül el kéne indulni. S ha valaki azt mondja, hogy mindegy, akkor nem erőltetjük a hajnali indulást, mert hajnalban a nevemet sem tudom általában :)
2016. júl. 26. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem indultok el igen korán, akkor sanszos, hogy az autópályán fogjátok eltölteni a délelőttöt.

(A múlt héten 40 km-es volt a dugó.)

2016. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Osztom az előttem szóló (író) véleményét a dugóról. Még annyit, hogy a fizetős kapuknál érdemes a bankkártyával való fizetést választani, ha van olyan opció. Gyorsabb valamivel, mint a készpénzes.
2016. júl. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Melyik autópálya, az M7, vagy a horvát? Úgy olvastam, hogy Zadar környékétől kezdődött a nagy dugó (s pénteken volt, amikor gondolom a horvátok is többen mennek a tengerhez). Mi Senj felé lemegyünk.


Igen, mindig kártyával fizetek. És hadd adjak nektek cserébe egy olyan tippet, amivel órákat spórolhattok majd hazafele. Hazafele Zágráb előtt szétnyílik az autópálya a lucko-i kapu előtt kb 4 km-re, jobbra egy tábla jelzi, hogy toll station ENC, és sárga táblával, hogy NO CASH. Senki nem mer arra menni, pedig simán lehet bankkártyával fizetni. Amikor jöttünk haza, kb 10 autó volt előttünk, majd páőrhuzamosan elhaladva a lucko-i kapu mellett láttam, hogy úgy 2-3 km-es sor áll. Remélem még olvassátok!

2016. júl. 27. 13:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Olvasom, de idén nem oda megyünk. Köszi a tippet, mi is úgy szoktunk menni hazafelé.
2016. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!