Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair bőrönd szabályzata...

Ryanair bőrönd szabályzata megváltozott? Most hogyan működik?

Figyelt kérdés

Tehát ha nem veszek semmi extrát, attól még ugyanúgy lehet vinni 2 táskát, igaz? Egy 10kg-os, meg egy másik laptoptáska féle ha jól tudom. (A méreteket megtaláltam.)


De most a 10kg-ost elveszik és felviszik a gép csomagterébe. (Javítsátok ha nem jól tudom.)


Ha minden úgy van ahogy fent leírtam, akkor leginkább az lenne a kérdés, hogy hol kell feladni majd azt a 10kg-os táskát? Ott ahol a 20kg-os check-olósat is? Vagy az utolsó kapunál veszik el, ahol már szállunk fel a gépre?

Előre is köszi.



2018. márc. 9. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy működik, ahogy leírtad, nem kell leadni a check in pultnál, a beszállókapunál felmatricázzák, de általában nem veszik el, hanem a repülő mellett kell majd letenned. Erről majd a beszállókapunál is kapsz tájékoztatást.
2018. márc. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól értem a kérdésedet, ezt a választ keresed: [link]
2018. márc. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szóval akkor a reptéren lehet menni azonnal a kapuhoz, ha már online be van check-olva?

Köszi😊

2018. márc. 9. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!