Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Már lehet venni 20. 000ert is...

Már lehet venni 20. 000ert is venni repjegyet? Ti honnan szoktatok?

Figyelt kérdés

2018. márc. 16. 10:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, sőt sokkal olcsóbban is. Ryanair, Wizzair
2018. márc. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Fapados jegyeket kapsz ennyiért általában viszonylag közeli uticélra: Szerbia, Albánia, Bulgária, stb. Nézegesd a fapados légitársaságok honlapjait.
2018. márc. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Kérdés, hogy hova. Berlinbe pl. már lehet akár 6k-ért is, New Yorkban nyilván nem 20 hanem inbább 120 lesz a jegy (illetve mostanság 150 körül van).
2018. márc. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%

1: van 20 ezerért repjegy, amiben nincs benne az illeték, a csomag és az ülőhely. Persze. Google-ban beírom, hogy innen oda akarok utazni, és kiírja, miket talál. Van még fapados.hu , meg utazom.com, skyscanner, lastminute.com stb.


Most is vannak Milánó, Velence, Edinburgh, Róma, ide most van 20k alatt. De nem tudok olyan oldalt, ahol mindig kiadná, hogy hova érdemes menni, ha csak a pénz olcsósága számít. Péntekenként szoktam a Jazzy-n hallgatni a Millás reggelit, ott van fapados járat. Tök jó ajánlatokkal.

2018. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

Most megyek Londonba 20 ezerért, amiben benne van oda-vissza a kiválasztott ülőhely is. Egy forintot nem kell ráfizetnem, semmi rejtett költség nincs innentől. Persze ha csomagot akarnék feladni pl, azért fizetnem kéne.

Voltam már 8 ezerért is oda-vissza Londonban. Nagyon gyakran találni olcsó repjegyeket, pl Berlin 6eFt, Barcelona 12eFt (ilyen árakon vettem már jegyet)

A légitársaság saját oldalán természetesen. Ryanair, Wizzair

2018. márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Ezt az illetéket felejtsük már el... olyan gáz, mint az utazási irodák kerozin felárja.
2018. márc. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
A skyscanner.hu oldalon van olyan funkció, hogy megmutatja, hogy egy adott hónapban hova vannak olcsón repülőjegyek. Európán belül, fapadossal, egy útra a 20 ezer forint már inkább drága. Ha mindegy az uticél, jó eséllyel találsz jegyet 3 - 6 ezer forintért is.
2018. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Róma 20.300 ft volt oda vissza alapár
2018. márc. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2%

" Ezt az illetéket felejtsük már el... olyan gáz, mint az utazási irodák kerozin felárja."


Ügyes vagy, jár a keksz.

2 hete vettem jegyet RyanAir-nél. Volt illeték.

Kérsz még kekszet?

2018. márc. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
2 éve nyáron 11200ért repültem Brüsszelbe, elsőbbségi beszállással. most húsvétkor Londonba megyek, 23e, szintén elsőbbségivel oda-vissza. okosnak kell lenni. Wizz, Ryanair, Easyjet rettenetesen olcsó. de ki lehet fogni olcsókat más társaságoknál is. ismerősöm 50ért látott jegyet New Yorkba
2018. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!