Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Már lehet venni 20. 000ert is...

Már lehet venni 20. 000ert is venni repjegyet? Ti honnan szoktatok?

Figyelt kérdés

2018. márc. 16. 10:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
mostanában sokat szoktam repkedni, de még sose fizettem illetéket (EUn belül)
2018. márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
Tanulj mar meg szoveget ertelmezni, mielott kekszet osztogatsz, legyszi, mert igy eleg kinos, es utana nezd meg mire irtam ezt.
2018. márc. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%

Igen, bőven lehet. Főleg wizzairnél, ryanairnél. Mindkettőnél van olyan lehetőség a honlapjukon, hogy beirod, hogy honnan hova szeretnél menni, és látod az árakat kb egész évre, és tudsz választani olyan dátumot, ami árban megfelelő.


Illeték!!!: minden repjegy tartalmaz adókat/illetéket, de ezeket a repjegy ára tartalmazza!!! Az már más kérdés, hogy az utazási irodák külön tüntetik fel, nyilván azért, hogy az olcsóbb árat lásd először.

Pl mikor kiírják, hogy Dubaj 7 nap már 70 ezer Ft-tól!! Apróbetűben: az ár nem tartalmazza: repülőtéri illeték 60 ezer Ft

Pedig az utazási irodák is illetékkel veszik a repjegyet...

2018. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
56%
#13 köszi, ezt nem is tudtam. csak közvetlenül a társaságtól szoktam jegyet venni, nem szórakozok utazási irodákkal (minek, ha magam is meg tudom oldani? :D)
2018. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha olcsó repjegyet szeretnél, akkor érdemes feliratkozni a wizzair, ryanair, easyjet honlapjára, illetve egy-két 'repjegyes' oldalra pl. Pelikán.

Egyébként pl. a wizzair rendszeresen csinál 20, néha 30 %-os, egy-két napos akciókat, de van ahová az alapár is 3000-5000 Ft. Én elég gyakran repülök - volt olyan, amikor 4 út volt előre 'bevásárolva' a köv. fél évre :)

Ősztől kb. februárig/ márciusig sok akció van, kiemelve az okt.-tól dec. elejéig tartó időszakot, (nyilván karácsony előtt és után egy-két héttel, ill. az újévi 'visszautazásokig' jellemzően drágák), de onnantól februárig megint jó árakat találsz. Szóval már nyáron is foglalhatsz őszre (Róma, Szicília, Barcelona - kellemes városnézős idő), februárban meg nyárra :)

Nekem 2016 őszén (másfél éve) 5500 volt mindennel együtt oda-vissza Párizsba, kb. 8000 Milánóba, most 2600-ért is láttam egy útra Berlint. Nézegetni kell, ill. képben lenni (a hírlevelek, a Fb. ebben segítenek).

Tudod, szemesnek áll a világ, és mindenki a saját szerencséjének a kovácsa! Sok sikert, és jó utat!

P.S.: Ominózus Pelikánon 1-2 hete igen kedvező, 139000 Ft-os áron volt a Bp. - Los Angeles - Bp. út londoni átszállással - ha esetleg nagyban gondolkozol...

2018. ápr. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!