Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha hàrom hónapra szeretnèk...

Ha hàrom hónapra szeretnèk kimenni baràtnőmhöz üdülni New Yorkba, a bevàndorlàsi tisztnek igazolnom kell hol fogok lakni, illetve mennyi kèzpènznek kell nàlam lenni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 24. 19:18
 1/2 D. Brasco ***** válasza:

Az estat mikor kitöltöd eleve bele kell irnod a címet hogy megis kihez meg hova utazol!Ha hotel vagy valamilyen vendeglátó hely kérheti a szallasfoglalás igazolasat maganszemelynel semmi ilyen nincs ...legfeljebb megkerdezi ki neked ez az ember vagy honnan ismered!

A kézpénz az nem tudom mi....én csak készpénzt ismerek!De abból meg lennie sem kell nálad!

2018. márc. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor én utaztam New Yorkba tőlem megkérdezték, hogy pontosan hol fogok lakni (kinél és milyen lakcímen). Az "igazolás" ennyiből állt, készpénznek pedig nem kell lennie nálad, azt biztosan nem fogja tőled megkérdezni senki. Ami még fontos lehet, hogy a repülőn kitöltetnek veled egy papírt, amin lenyilatkozod, hogy nem viszel be bizonyos dolgokat az országba (pl. húst és nyers gyümölcsöket). Én pl. eltöltöttem egy extra fél órát a reptéren amiatt, hogy bent felejtettem egy almát a kézipoggyászomban.
2018. márc. 27. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!