Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair- nél hogy történik a...

Nagy Peterr kérdése:

Wizzair- nél hogy történik a felszállás egy közel 2.5 éves gyermekkel?

Figyelt kérdés
Rég utaztam már wizzair- rel, de anno voltak, akiket előre engedtek beszállásnál. Az egyik ilyen csoport volt, aki vett priority boardingot, és volt egy másik csoport is, de nem tudom felidézni, hogy kiket hívtak még előre. Talán a családosokat? Avagy a kisgyermekkel utazókat?

2018. ápr. 18. 06:20
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanúgy, mint bárkivel, csak viszed a gyereket is. Senkit nem hívnak előre, ahogy esik, úgy puffan, amikor sorra kerülsz, mész, beszállsz. A priority boarding valóban előbbre sorol.
2018. ápr. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Emlékeim szerint a 2 éves kor alatti gyerekkel utazókat hívják együtt az elsőbbségi beszállással rendelkezőkkel.
2018. ápr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A wizzair honlapja szerint is csak a a 2 éves kor alatti gyermekekkel utazóknak jár ingyen az elsőbbségi beszállás. Persze te attól még vehetsz ilyen szolgáltatást külön. (Mivel a gyermek is normál jeggyel utazik, neki is kell venned elsőbbségit, és magadnak is.) Vagy marad a sorbanállás.
2018. ápr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól írják. Aki megvette az elsőbbségi beszállást az megy fel először. Az is igaz, hogy 2 éves korig jár ingyen a gyerekeseknek. De végül is nem mindegy mikor szálltok fel a gépre? Hiszen a Wizzairnél is már nincs szabad helyfoglalás a gépen. Helyjegyes lett, oda ülsz ahová a jegyed szól. Legalábbis nálam így van.
2018. ápr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hm, amikor utoljara repultem wizzair- rel, akkor meg Neked kellett valasztani ulohelyet, emiatt kerdeztem. Ha jol emlekszem, valami europai szabalyozas miatt voltak kenytelenek ezt bevezetni.
2018. ápr. 19. 07:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ma fogok repülni szintén wizzairral. Amikor megvettük a jegyet mi fizettünk külön az elsőbbségi beszállásért, és a helyjegyért. Sokan nem fizetnek, mert végül is úgyis felkerülsz a gépre, és a végén a rendszer kiosztja a helyeket mindenkinek. Mi csak azért fizettünk a helyjegyért, mert így biztos, hogy odaülünk ahová mi szeretnénk, és egymás mellett lesz a hely. A nem veszel helyjegyet akkor benne van a pakliban, hogy a rendszer nem egymás mellé adja a jegyeket. Bár nem tudom, hogy gyerekes családok esetében is így van.
2018. ápr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!