Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Akik mostanában utaztak...

Akik mostanában utaztak Wizzairrel, szétültetett titeket a rendszer?

Figyelt kérdés

Már többször utaztunk Wizzairrel, ezelőtt nem volt szétültetés, de legutóbb mindkét járaton szétültetett a rendszer, úgy, hogy a repülőn felszállás után is láthatóan több üres sor is volt.


Aki válaszolt, meg tudná írni milyen viszonylatban utazott, és melyik hónapban? Köszi!



2018. ápr. 20. 17:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Mi februárban utaztunk Milánóba, direkt vettünk helyjegyet mert olvastam, hogy már nem egymás mellé ültetik az egy foglaláson szereplőket, direkt az a cél, hogy vegyél helyjegyet. A gépen láttam, hogy ment a cserélés valóban külön ültették az embereket.
2018. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%

Nem ültetett szét. Mi évente 10-szer elrepülünk valahova a párommal csak úgy, többnyire fapadossal. Egymás mellett.

De tudod, ha széétültete is azt mondanánk, egész héten látjuk, halljuk és érezzük egyműást az út alatt.

Ha pedig fizetni kellene érte, inkább egy szegény embernek adnánk ezt a pénzt.

2018. ápr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó, akkor ti nagyon szerencsések vagytok. Mi tavaly augusztusban utaztunk Krétára, és már akkor is szétültetett a rendszer minket, igaz akkor azt hittem azért mert sokan vettek helyjegyet. Én is húzom a számat, és persze ki is lehet bírni az utazást, de nőként annyira nem buli két százkilós pasi között ülni középen.
2018. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%

Mi helyet veszünk, mert gyerekekkel utazunk. Szerintem szétültetéssel akarják rávenni az embereket, hogy vásároljanak pénzért helyet.

Amúgy szánalmasak ezek a szarrágó emberek. Tőlem is kérdezte egy nő, hogy cserélnék-e, mert a pasija mellém került.

Mondtam nem, mert az ablaknál aki ül, az a kisfiam és vásárolt helyünk van.

Akkor a mögöttem ülő férjemet vegzálta, de ő meg a másik fiunkkal ült párban szinten plusz pénzért.

Mondanom sem kell, hogy nem tetszett neki, de fizessen és ülhet a pasijával.

Ennyi.

Mások is ott kuncsorogtak ide-oda.

Szánalom.

2018. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%
Minket sem ültett szét még soha.
2018. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
A Wizzair nem szokott szétültetni, de érdemes a check int a lehető leghamarabb elkészíteni. A Ryanair az, akik szándékosan ültetik szét az egy foglalásban szerepl utasokat.
2018. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%

Wizzairen tapasztaltam ezt a kuncsorgást a cseréért. Nekünk mindig fizetett hely van, de sokan próbálnak cserélgetni.

Én ezt látom.

2018. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%

Valószínűleg azt a pár szerencsétlent láttad, akik az utolsó pillanatban csekkoltak be és csodálkoztak, hogy nem kerültek egymás mellé.


Hiba pontozak le a tökfejek, az tény, hogy minket még sosem ültettek szét és nem egy alkalomról beszélek.

2018. ápr. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló. Már a hangnem is téged minősít. Mi nemrég utaztunk, és az online check-in megnyitásakor becsekkoltam mindkettőnk részére. Direkt keszítettem képernyőképet is, amin látszik hány üres hely van. Odaútra nagyon sok, visszaútra pedig kb 2x annyi.


Ezelott tavaly májusban utaztam Wizzairrel, akkor meg egymas melle kaptuk a helyeket.


Most több helyen olvastam, hogy direkt össze-vissza ad a rendszer helyet.


Itt csak az a probléma, hogy a Wizz külön megígérte, hogy az egy foglalason lévőket egymás mellé teszi (persze a foglalasok sorrendjében).

2018. ápr. 21. 07:56
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
Többször utaztunk az elmúlt években és mindig egymás mellé kaptunk helyet.
2018. ápr. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!