Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Az internet elterjedése előtt...

Az internet elterjedése előtt hogyan működött a repülőjegy-vásárlás?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, minden légitársaságnak voltak irodái, ott lehetett jegyeket venni. Máshol nem?

És az árak úgy működtek mint ma (tehát flexibilisek voltak annak függvényében, hogy egy adott járaton mennyi a foglalás) vagy inkább fixek?


2018. ápr. 30. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
A szocializmusban nem voltak változó árak. Jegyet a légitársaságnál lehetett venni.
2018. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Szocializmusbam nem tudom mi volt, de a fapados korszak előtt is voltak jegyár kategóriák.


Írodában vagy telefonon lehetett foglalni jegyet.

2018. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Még 2013-ban is Myanmarban a jegyirodában vettem papír jegyet amit kézzel töltöttek ki és nem volt semmiféle elektronikus rendszer sehol.
2018. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
Akkor nem úgy volt, mint a buszon, hogy elöl felszálltál, és kértél egy nyugdíjas jegyet Münchenbe?
2018. ápr. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!