Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hány éves kortól lehet repülőn...

Hány éves kortól lehet repülőn egyedül utazni?

Figyelt kérdés
A barátom most Németországban van és szeretnénk menni egy fesztiválra (az is Németo.-ban van). Én 15 vagyok és repülővel gondoltam kiutazni de milyen repülővel utazhatok ki egyedül? Bukarestből Stuttgartig utaznék és olyan repülő kéne amivel egyedül is mehetek, felnőtt kíséret nélkül. Esetleg valakinek valami ötlete hogyan lehetne megoldani? Azért 150-160 eurónál jó lenne ha nem lenne több:) (oda-vissza út)
2018. máj. 27. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy 12 év alatt kötelező a kíséret nélküli gyerekjegy (külön szolgáltatás, amivel feladja a gyereket, mint egy csomagot :) ) illetve ez kérhető, de nem kötelező 12 és 18 között.
2018. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy látom a Blue Air a legolcsóbb a közvetlen jártok közül. Román állampolgár vagy? Ez ugyanis nem mindegy ez esetben.
2018. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
15 évesen már senkit nem fog érdekelni, hogy egyedül mész.
2018. máj. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!