Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 14 éves vagyok és egyedül...

14 éves vagyok és egyedül szeretnék elmenni nyaralni, Kanadába. Lehtséges? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!Május 25.én akarok elmenni nyaralni, augusztus 24.-én pedig visszajönni. A Nagymamám a gyámom nem a szüleim. Rokonaimhoz szeretnék menni nyaralni egy picit hosszú távra. De nem tudom hogy kell-e valami olyan papir, hogy egyedül tudjak elmenni nem europai tagállamba. Mit kell elintézni nekem hogy a repülön (léhitársaságnál) ne legyen probléma emiatt.

elöre is köszi a válaszokat.


2018. ápr. 28. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a repulore kell papir. Kanadaban hogy magyarazod meg, hogy csak nyaralsz es nem szokesben vagy?
2018. ápr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

kedves válaszoló!

Mivel nem szállásra megyek, hanem családtagomhoz, meghivót kell küldeniük nekem. Mivel fel kell mutatnom hogy hova is megyek. És nem, nem szökésbe vagyok :D Csak egyszerüen látogatóba szeretnék menni.

2018. ápr. 28. 11:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a rokonoknak, hanem pl. egy rendornek. Ott kell iras rola, hogy legalisan vagy ott. Keves hozza a rokonok szava.
2018. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szigorúak a kanadai repülőtéren akkor is, ha meghívóleveled van. Behívnak egy fülkébe és elbeszélgetnek veled. Sőt még azt is behívják, aki meghívott téged.
2018. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom Kanadában hogy megy de én tavaly 14 évesen nagynénémékhez mentem nyaralni New Yorkba. Én 2 hónapra mentem, egész nyárra. Angolul nem tudok (németes vagyok) Nekünk kellett kérni egy reptéri kísérőt aki az egyik stewardess volt. De végig mindegyik vigyázott rám. Amerikában amikor leszálltunk a stewardess kísért oda valamelyik vámoshoz. Ők bekísértek egy váróterembe, és ott kellett várnom amíg nagynéném meg nem érkezett. Majd ő volt mellettem amikor feltették a kérdéseket. Ő válaszolt mindenre. Én egy szót sem mondtam. Be kellett mutatni a szüleim papírját, hogy engedélyezték az utazást, a vissza útra szóló jegyemet. Még azt is megnézték, hogy az útlevelem nem jár le 6 hónapon belül. Nagynéném is leadta a saját adatait, címét, telefonszámát, még az autója rendszámét is. Nem volt
2018. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hat meghivo mindenfele kepp kell en eltem kint kanadaba tobb mint 2 evet szoval tudom hogy ez hogy megy. Kell meghivo es mennyen ki eled valaki ha nem tudsz angolul irdle egy papirra hogy kihez mennel es hogy mennyi idore de persze a jegyet is vedd ugy meg ha lehetseges hogy azzal is bizonyitsd hogy nem akarsz itt maradni. Mert eleg sokan probalkoznak ezzel es ezert mar nem igazan hisznek az elberek ket szep szemenek.. szoval a jegyed is ugy szoljoj ha lehetseges oda vissza vedd meg. Ezen kive fontos hogy aki kint van rokonod o elfogadott menekult? Vagy o is turista van vizuma ?? Ezek fontosak de a lenyeg hogy normalisan legyen kint mert ha nem akkor abbol neked is bajod lehet es neki is. Ha van valami kerdesed irj ram privatba nyugodtan
2018. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!