Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Van a repülő gépeken wifi?

Van a repülő gépeken wifi?

Figyelt kérdés
Nyáron repülök San Franciscoba, Amerikába. Az út 15 órás lesz minimum és a Turkish Airlines légitársasággal megyünk. Lesz wifi? Ha igen mennyit kell érte fizetni?
2018. jún. 10. 23:24
 1/8 anonim válasza:
29%
Nincsen.
2018. jún. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Van amelyiken igen.


Is there a Wi-Fi internet connection available on flights?


Topic: Inflight entertainment Last modified: July 03, 2015


You can use the Wi-Fi connection provided on our Boeing 777-300 ER type aircraft. We are working toward expanding the availability of our Wi-Fi services in the near future. For more detailed information please visit our inflight entertainment page.


[link]

2018. jún. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Vannak olyan légitàrsasàgok, ahol màr van (Lufthansa, Swiss, Air Austral, Emirates...)

A Turkisht konkrétan nem tudom, de elképzelhető, hogy màr van nàluk is.

Lufthansàn 3 euro az alapcsomag a rövidtàvú jàraton, a leghosszabb tàvún adatforgalomtól függően 20-50 euro között voltak a csomagok.

De nagy sebességre ne szàmíts, filmet nézni, streamingelni nem fogsz tudni vele, csak nagyon alap dolgokra tudod hasznàlni, mint pl email, esetleg hírolvasàs.

2018. jún. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

A repülőgépeken levő wifi lehetőségeket a korábbi válaszadók kitárgyalták.

Te a repülő gépekről kérdeztél, ez egy különösen szerteágazó, nehéz terep: ezek többsége csak addig szolgáltat wifi jelet az eldobás, reptetés után, ameddig földet nem ér. És ez egyránt igaz a windowsos, androidos és iphone rendszerekre is. Repül, van wifi, ha leesik, összetörik.

2018. jún. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
De vicces volt
2018. jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Örülök, ha viccesnek érezted. Egyébként szomorú, hogy a kérdező képtelen volt értelmesen kiírni a kérdését.
2018. jún. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
ilyen okosan hogy sikerült repjegyet venned? utazol 1,5 órát ellentétes irányba, hogy onnan utazz 15 órát...ki tanácsolta neked ezt a remek ötletet? az életed is megunod
2018. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó, mondjuk talàn azért, mert jóval olcsóbb?


Én nem tartanàm magam szarràgónak, és rendszeresen utazom is, van hogy havonta több long haul flightot is lenyomok, de ha pl van mondjuk 5-600 euro különbség a két ajànlat között, akkor én is inkàbb àtszàllnék. Még ha keleti irànyba kellene mennem, akkor is.


De még Európàn belül is, múltkor a Pàrizs-Budapest viszonylat a Lufthansàval àtszàllàssal került kb negyedannyiba, mintha közvetlen mentem volna, Air France-al, vagy Easyjettel. (Mivel utàna CDG-ről ment tovàbb a tengerentúli jàratom, amire a munkahelyem màr megvette a jegyemet, tehàt így időben viszonylag kötve voltam, ezért pl BVA-re vagy Orlyra érkezni nem volt opció...)

2018. jún. 12. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!