Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lejárt a személyi igazolványom...

Lejárt a személyi igazolványom. Kedden repülünk Montenegróba. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Ma (szombaton) vettem észre, hogy lejárt a személyi igazolványom. Útlevelem nincsen és kedden repülnénk. A konzuli szolgálat weboldalán azt olvastam, hogy Montenegróba ideiglenes személyivel nem lehet repülni. Ha Központi Okmányirodában igényelem ott sem tudnak kártya formátumú ideiglenes személyit kiállítani? Ha megigénylem a sürgősségi útlevelet az aznap még készen lehet, vagy kimaxolják a 24 órát?

2018. jún. 16. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
ha utazik az ember, nem az utolsò pillanatban nèzi meg hogy lejár-e vagy sem az okmánya.
2018. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Sürgősségi útlevelet max 24 óra alatt kapsz meg, de hivatalobként változó hogy megkapod e aznap. De becsekkoláskor nem kellett személyi számot megadni? Ha nem akkor szerencséd van😃
2018. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Lejárt a személyi igazolványom. Kedden repül egy repülő Montenegróba...

"Mit tudok tenni?"


Integetsz.

2018. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

egyszer egyik ismerősömnek 1 nappal hazautazás előtt járt le a személyi igazolványa. nem tudom melyik rosszabb


(hazaengedték amúgy :D)

2018. jún. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Kedden mikor megy a gép?
2018. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

Hétfőn személyit csináltatsz sürgősséggel, megkapod aznap, valami majdnem húszezerért.


És megjegyzed, hogy minden év januárjában megnézed, abban az évben lejár-e, és még akkor foglalsz hosszabbításra időpontot.

2018. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én ezt nem értem.

a repülő foglaláskor meg kell adnod az ahhoz használt okmány lejárati idejét. így hogy tudtad lefoglalni a jegyet?

egyébként bemész az okmányirodába, és jó sokat fizetsz, megcsinálják 1napon belül, úgy emlékszem.

2018. jún. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell megadni semmit, csak a nevet.
2018. jún. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 becsekkoláskor kell csak megadni
2018. jún. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sürgősségi útlevél.


Lehet bohóckodni, hogy jaj, nem kérik, stb... de marha ciki, ha egyszer! valahol mégiscsak kell, és kiderül, hogy lejárt.

2018. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!