Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hol kerül rögzítésre, az utas...

Hol kerül rögzítésre, az utas hogyan kérhet arról információt, hogy a repülőgép ajtaja mikor került kinyitásra? Az ellenőrzések, tuskó behelyezés, buszok begördülése, lépcsőfeljárók beállítása mennyi időt vesz igénybe?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kerül sehol rögzítésre, talán csak valami belső reptéri jegyzetben. Amiket leírtál bármennyi időt igénybe vehet, onnantól kezdve hogy lejössz, ott áll a busz, már visz is, nincs sor az útlevélellenőrzésnél, és a bőröndöd már forog mire kiérsz, egészen odáig hogy 20 percet vársz a buszra (plusz még 10et amíg levergődik az anyuka is a kisbabával meg a kocsival), az útlevélnél tömeg van és 1 álmos rendőr csekkol, a bőröndös fiúk pedig elaludtak és nem elég hogy 20 perc volt a busz és fél óra az útlevél, még ők is váratnak egy jó negyed órát.


Tehát szerintem olyan 15 perc és 2 óra között nagyjából bármennyi időt igénybe vehet.


Mit szeretnél kezdeni ezzel az infóval, amúgy?

2018. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a választ. A lényeg, túllépte e a repülő társaság a 3 órát vagy sem, lehet e perelni vagy sem?
2018. júl. 3. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én azt csinálnám hogy ugye az hogy mikor landolt a gép az adott, és amikor kijutsz a zöld folyosón akkor rögtön menni a pulthoz, hogy hékás, most jutottam ki. Utólag szerintem nem lehet semmit.
2018. júl. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha például nincs lépcső vagy busz és arra kell várni, az màr a földi kiszolgáló hibája, nem a légitársaságé.
2018. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztosan rögzítik, mert valóban ehhez mérik a késést.
2018. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, volt lépcső, tuskó, busz, majd mehettem a zöldfolyosón. Szerinted 2 perc alatt el lehet végezni egy landoláshoz kapcsolódó összes ellenőrzést? Kellene egy repülős "span", aki ismeri a folyamatot!
2018. júl. 3. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!