Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Probáltam infót keresni, de...

Probáltam infót keresni, de nem találtam. Aki utazott már vele kèrem irja, hogy van a csomagok mèrete lehet e 2 táskát felvinni a fedèlzetre? Adnak e enni inni az uton? K*szönöm szépen előre is.

Figyelt kérdés

American Airines AA 6185

Los Angeles London között

London Budapest járaton (AA 6426)


Ès Brich Airways (Ba 1571)


Budapest Philadelphia

És Philandelphia Los Angeles járatomon?

Hètfőn indulás kèrem aki tud segítsen


2018. júl. 21. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Felteszem, a brich az inkább British Airways. Itt vannak a poggyászinfók, természetesen adnak enni a fedélzeten mindkét légitársaságnál.

2018. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt megtaláltam. De nem értem az angolt.
2018. júl. 21. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:

American Airlines kézipoggyász: egy 45*35*20 kistáska és egy 56*36*23 cm nagyságú kabinbőrönd, fogantyúkat, kerekeket beleértve a méretbe.

British Airways: egy kézitáska/laptoptáska 40*30*15 cm és egy kabinbőrönd 56*45*25 cm. Itt is beleértendő a fogantyú és a kerék. Itt a kistáskát sárga címkével kell ellátni (a reptéren kapod), ezt biztosan felviheted, a kabinbőröndbe ne tegyél értéket, mert egy részüket a csomagtérbe tehetik, ha nem fér el az összes a fedélzeti tartókban.

2018. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítsèget
2018. júl. 21. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!