Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair jegyvásárlás, tudnátok...

Wizzair jegyvásárlás, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Megvettem a jegyem oktoberben utazom. Már utaztam wizzairrel, de ezt most nem értem.

Nem kellett kitoltenem az utlevelszamomat es a tobbi utlevellel kapcsolatos informaciot sem kerte el. Es attol felek, hogy a regen elmentett utlevel adataimat veszi alapertelmezettnek. (Mert ugye be lehet allitani, hogy ne kelljen mindig ujra kitoltogetni az adatokat) viszont nekem azota uj utlevelem van, szoval uj utlevelszamom is... meg minden mas.

Ugye majd online becsekkolasnal fogja kerni h adjam meg ezeket az adatokat? Es akkor ki tudom javitani a regirol az ujra? Abban sem vagyok biztos, hogy elmentettem a rendszerrel, hogy emlekezzen a regi dolgokra.. na mindegy.

Koszi a segitseget!



2018. aug. 9. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hova utazol? Ha schengeni ország, nem kell utlevélszámot megadnod a becsekkolásnál (sem).

Elég, ha repülőtéren nálad van egy személyi, de sokszor még azt sem kérik.

2018. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Izraelbe
2018. aug. 9. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Aggodalomra smmi ok, majd csak az online check in-nél kell megadnod az irataid adatait, a jegyvásárláshoz egy légitársaság sem kéri ezt, a Wizz sem. Még ha be is olvassa a régi adatokat, tudsz majd rajta módosítani mielőtt végigmész a check-in folyamaton. Jó utat!
2018. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huh, akkor jó! köszi!!
2018. aug. 9. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!