Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Melyik a nagyobb köcsög?...

Melyik a nagyobb köcsög? WizzAir vagy easyJet?

Figyelt kérdés
2018. aug. 27. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Érdekes, én eddig úgy tudtam, hogy ezek légitársaságok. Erre bejön egy féltudású paraszt és köcsögöknek nézi őket.
2018. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Úgy érted, melyik olyan csúnya, gonosz, hogy ellenőrizni meri a csomagod méretét? Érdekes, én betartom a határt, nem is lett belőle bajom soha.
2018. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát, nem hiszem, hogy csak a csomag méret betartatása miatt szidják őket az emberek.
2018. aug. 28. 12:04
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Érdekes, az árakra valahogy nincsenek olyan nagy panaszok...meg valahogy több millió utas utazik velük mindenféle probléma nélkül és csak pár az, aki hőzöng össze-vissza, aztán valahogy mindig kiderül róluk, hogy még azt sem olvasták el konkrétan, amiért fizettek.

Neked egyébként van bármiféle rossz élményed velük vagy csak a Pista bácsi unokatesójának a szomszédjának a lányának a fia tapasztalataira hagyatkozol?

2018. aug. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, nekem egyikkel sincs rossz tapasztalatom (jó se), ezért vagyok kíváncsi mások véleményére.
2018. aug. 28. 17:08
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Nekem az a véleményem, amit fent is írtam, hogy olvasd el, mit veszel, tartsd be és kész. Én így tettem/teszek mindig, soha nem is volt problémám. Nem British Airways first class-színvonalon utaztam természetesen, de nem is annyit fizettem a jegyért, az elvárásaimat is ennek megfelelően igazítottam: vigyenek el A-ból B-be pontosan, kulturáltan, biztonságban. Ezt meg is kaptam mindig.

Egyébként az a maximum pár száz hőzöngő emberke (akik általában mindent és mindenkit szidnak, kezdve pl a reptéri biztonságiakkal, akik nem is a légitársaság alkalmazottai) eltörpül amellett a sok millió elégedett utas mellett, akiknek semmi gondjuk nem volt, csak nyilván mivel ez a természetes, ezért nem fognak róla posztolni vagy blogot stb-t írni. Te is inkább csak akkor kérnéd a boltban a vásárlók könyvét, ha rossz élményed volt, nem?

2018. aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

Egyébként ha már így összebarátkoztunk, elmeséled nekem, miért köcsögözöl olyan dolgokat, amikhez lövésed sincs?

Ezt tanultad az alsóban, erre neveltek a szüleid? Vagy szemét portálokat olvasol????

2018. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%

Nagyon ügyes provokatív kérdés volt.


Egyből előugrott a fizetett Wizz Air kommentelő.


Így működnek a fórumok. Ne legyen senkinek illúziója.

2018. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gyökérkém, én örülnék a legjobban, ha valaki hajlandó lenne fizetni nekem az ilyesmi jellegű hülye kérdések megválaszolásáért.

Na de bocs, most mennem kell, mert gyűlésem van a Chemtrail Egyletben.

2018. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%

Sokáig csak nem fapados járattal repültem és ez után elsg alja minőségnek tűnt a wizzair, hogy olyan alap dolgokat nem n,újta ak, mint legkondis váróterem, vagy meg beszállókártyát se nyomtatnak, persze értem, hogy ezért olyan olcsó, de rendszeresen késnek is, ráadásul sokat.

De az EasyJet még ennél is nagyobb szemét, ismerősöm gepe 7 órát késett Londonból Máltára és kaptak 2 kupont a büfébe :DD 3 óra fölött pénzvisszafizetés/kártérítés járna


A legnagyobb köcsög viszont a Ryanair, olvass utána, hogy miket csináltak az elmúlt hónapokban


Értem én, hogy profit orientáltság, de legyen már egy határ

2018. szept. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!