Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » WizzAir-nél hogyan lehet...

WizzAir-nél hogyan lehet ingyenes poggyászt szállítani, illetve helyet foglalni?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy módosítások léptek érvénybe, és ha nem vásárolok elsőbbségi beszállást, akkor a kézipoggyászom biztosan az utastérben utazik. Azt viszont sehol nem találtam, hogy a poggyászt fel kell adni (+sorban állás), vagy a beszállásnál elviszik?

Továbbá az ülőhely foglalásnál, ha nem fizetek és a rendszer 48 órával az indulás előtt kisorsol egy helyet, azt még lesz utána lehetőségem módosítani, ha nem felel meg?

Köszönöm!



2018. szept. 5. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A feladandó poggyászt mindig fel kell adni. Ertsd is azt amit olvasol
2018. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nos ez így nem igaz (tekintve, hogy INGYENES kézipoggyászról beszélünk), mivel korábban is előfordult, hogy az első néhány utas kézipoggyászát felengedték a gépre, az enyémet viszont elszállították (a beszállásnál). Ezt módosította most a WizzAir, hogy akinek nincs elsőbbségije, annak biztosan nem engedik fel a gépre.
2018. szept. 5. 22:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyobb, mint 40x30x18, akkor le kell adni a check in pultnál.


Ülőhelyet tudod módosítani a becsekkolás után is.

2018. szept. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Poggyászról szólt a kérdesed. Azt fel kell adni. Kézipoggyászról kérdezel akkor úgy tedd fel a kérdésed. Mert amiket írsz az egy nay katyvasz
2018. szept. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Az ingyenes automatikusan kiadott hely az úgy lesz, hogy majd amikor enged becheck-olni, akkor kiad egyet, de azt hiszem meg is kérdezi hogy megfelel-e. Ha nem, akkor kiad másikat, de az én esetemben csak 3 szabad ülés volt az egész gépen, szóval erre ügyelj.


Én inkább kiadtam azt a 2 ezret az elsőbbségire, mert kell az extra kistáska is a kézipoggyászom mellé a laptopom miatt. Meg nem szeretném hogy dobálják a háizsákom...

2018. szept. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értsd is amit olvasol!
2018. szept. 6. 06:33
 7/12 A kérdező kommentje:
3/5 köszönöm szépen a válaszokat!
2018. szept. 6. 06:33
 8/12 anonim ***** válasza:

Én ahogy tudom.

1. Ha nem foglalsz ülőhelyet, akkor a gép sorol ki neked indulás előtt ahogy írtad. Azt módosítani már nem lehet. De olyan szokott lenni, hogy már fent a gépen esetleg megkéred az X utast, hogy cseréljen veled, mert te Józsi mellett szeretnél ülni. Vagy cserél vagy nem. Elvileg ez sem szabad, de megoldható.

2. Kézipoggyásznál ha nincs elsőbbsségid akkor felkerül a csomagtérbe. Vagyis nem megy fel veled az utastérbe, hanem a feladott poggyászokhoz kerül. Beszállásnál a reptéri dolgozók, adnak mindenkinek egy papírszalagot és rá kell tenned a csomagodra. Majd elveszik, és egyszerre viszik a géphez. Te meg táska nélkül mész fel.

2018. szept. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Javítok.

Módosítani csak akkor lehet ha van üres ülés. Ha nincs akkor már nem lehet..

2018. szept. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Magyarul, ha szeretnél helyet foglalni és felvinni a felvihető csomagodat, akkor vedd meg a legdrágább kategóriájú jegyet :)
2018. szept. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!