Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 2. utónevet nem írtam a...

2. utónevet nem írtam a repülőjegy foglaláskor, de a személyimen rajta van. Gondot jelenthet?

Figyelt kérdés
2 keresztnevem van, de megszokásból csak az egyiket írtam az adatokhoz a repjegy foglalásakor, mert a másodikat nem használom. Több olyan visszajelzést kaptam, hogy EUn belül nem gond (EUn belülre, Olaszországba utazom), de olvastam olyat is, hogy gond lehet belőle. Van esetleg valakinek tapasztalata ebben? Köszi előre is.
2018. okt. 6. 22:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Taromra engem egy karakter elütésért nem engedtek fel másfél éve.
2018. okt. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Imádom az olyan okoskodókat mint a #10, aki szerintem azt sem tudja melyik az a Tarom légitársaság :)

Olaszországba nem hiszem, hogy problémád adódna, ha nem adod meg a 2. keresztneved, de egyébként már a Wizz meg Ryanair is díjmentesen korrigálja, ha tényleg csak annyi a probléma, hogy nem adtad meg a 2. neved. ;)

2018. okt. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12!


Az illető csinált egy próba foglalást a Taromnál, úgyhogy tudja, nem kell csamm ag első keresztnév.


11!


Az érthető, nem mindegy hogy Ada vagy Aba akar elutazni....

2018. okt. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat, de vitába bocsátkozni felesleges.

A légitársaságom odafele wizzair, visszafele Czech Airlines.

Nem a légitársaság honlapján foglaltam a jegyet, hanem egy külső jegyfoglaló portálon, nekik írtam ezzel kapcsolatban. Azt válaszolták, hogy Schengeni övezeten belül nem gond, mindenesetre majd írom, ha volt valami.

2018. okt. 31. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!