Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Az Air France-nál mennyire...

Az Air France-nál mennyire szigorúak jelenleg a kézipoggyász méretére vonatkozóan?

Figyelt kérdés
Rendeltem külföldről egy papíron 55x35x20-as méretű kabinbőröndöt, de az itthoni mérések során kiderült hogy ténylegesen ez 55x38x20-as méretű, tehát a szélessége körülbelül 3 centivel nagyobb mint az előírt méret. Ez még elfogadható így hagyományos légitársaságnál?

2018. okt. 16. 11:56
 1/6 anonim válasza:
79%
A légitársaságok nem körülbelüli vagy ajánlott méretet szoktak megadni, hanem maximum megengedett méretet. Szerinted ez vajon mit jelenthet?
2018. okt. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Vannak a reptereken a check in pultok előtt ilyen sablonkeretek, amibe bele lehet próbálgatni a cuccokat, ha oda belefér, akkor átmegy a check in-en vagy a Security-n is.

Ezekről tudni kell, hogy kicsit túlméretezettek még a max megengedett méretnél is, hogy a nem szabvány, vagy púposra tömött táskáknál ne legyen gond.

Azt, hogy pontosan mekkorával , azt nem tudom, de vegülis csak 3 centiről van szó. Szóval ha nagyon fontos, és a reptér közelébe laksz kimehetsz lemérni, ha abba belefért, később már nem szólhatnak érte.

2018. okt. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy az a 3 centi valakinek szemet szúrna. Ezt a légitársaságot mondjuk nem ismerem, de úgy vettem észre, a "kis bőröndöket" simán fel szokták engedni. Az enyémnek is pár centivel nagyobb az egyik oldala, soha nem mérte még le senki.
2018. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem is meregeti senki. Security röntgengep előtt viszont van egy kis ablak, amin át kell hogy férjen.
2018. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Security röntgengépnek semmi köze a bőrönd méretéhez, ők a veszélyes tárgyak kiszűrése miatt vannak ott. A Security nincs kapcsolatban a légitársaságokkal sem, ők a repülőtérrel vannak munkakapcsolatban.
2018. okt. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6%

Na de a kezipoggyaszt ha felviszed a kapunál megchargeolhatnak ha tul nagy.

De mirol is beszelunk, ha valaki aggodik akkor adja fel a check in pultnal a kezipoggyaszt, es a desztinacional ugyanugy felveheti a poggyaszkiadonal mintha nagy borond lenne. Raadasul ingyenes. En mindig fel szoktam adni, az a tiz perc varas nem szamit, es legalabb rakhatok bele palinkat is...

2018. okt. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!