Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy megvan a repjegy foglalása és minden rendben?

Figyelt kérdés
Rokonom vett egy repjegyet a bravoflyról. Én vettem volna meg, de csak ma tudtam volna, így ő megvette már 7végén., mert félt, hogy feljebb megy az ár. Nem repült még soha, így nem tudja mi a teendő. (Én is eddig csak egyszer repültem) ..Nos nekem csak az a bajom, hogy nem hallottam igazán jókat a bravoról..Nem nagyon bízok így a cégben. A légitársaság honlapjáról vettem volna jegyet, de már mindegy..Kapott visszaigazoló emailt a foglalásról benne a foglalási kóddal. Hogyan/hol tudunk utánajárni, hogy minden rendbe van-e? Sikerült-e ténylegesen a foglalás, fel tud-e majd szállni a gépre?

2018. okt. 25. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
A légitársaság honlapján tudsz belépni a kóddal, és pl check-in csinálni. DE azt nem tudom, hogy hány nappal elötte tudod ezt megtenni.
2018. okt. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Ahogy írták a társaság honlapjára belépve látod a foglalásod.
2018. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Mikortól érvényes a kód? Elvileg a bank tegnap jelezte neki az utalást, de ugye már 7végén foglalta a jegyet, csak hosszú hétvége volt. De majd próbálunk belépni
2018. okt. 26. 10:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Aztán be is tudtam lépni csak nem a foglalási kóddal, minden okés megvan a jegy :)
2018. nov. 2. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!