Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Véletlen lenne, vagy gyanús...

Véletlen lenne, vagy gyanús vagyok valamiért?

Figyelt kérdés

Négyszer repültem mostanában kisebb 14-16 fős társasággal. Mind a négyszer "különleges bánásmódban" részesültem.

Átvilágítás, motozás, tesztcsík kézitáskán, tenyéren, mindig volt valami.


2018. nov. 1. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi négy alkalommal engem is letapiztak:)

Szerintem a vastag talpú cipőm volt az oka, azt szorgalmasan hajlítgatták, paskolták, többet nem veszem fel repüléshez (alacsony, anyukaforma nő vagyok, semmi kirívó).

2018. nov. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En van hogy havonta tobbszor repulok, es kb. minden alkalommal kulon igy atnezik a taskamat es varnom kell.
2018. nov. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sikerült kétszer különleges bánásmódban részesülni. Egyszer egy alakformáló fehernemű volt a ludas, egyszer meg egy térdmerevitő.
2018. nov. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
A fémérzékelős kapu néha szúrópróbaszerűen is besípol egy-egy embernél. Valamiért direkt így van beállítva.
2018. nov. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Èn Bp-röl az utobbi években már nem repültem, de engem nagyon nagyonj ritkán vizsgálnak még át. Habár az utobbi években legtöbbet gyerekkel repültem, de egyedül sem.

Szerintem gyanus mozgásod van. Ez általában a bizonytalanság.

2018. nov. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!