Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tartok a repüléstől valamiért....

Tartok a repüléstől valamiért. Mire számítsak, tényleg érdemes így ráparáznom?

Figyelt kérdés
Lehet fura, de attól félek, hogy érezni fogom nagyon gyorsan megy a gép és emiatt rám jön a rosszullét. Valós dolog? Felszállásnál egyértelműen érezni fogom de utazómagasságon?
2016. aug. 28. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fogod érezni.
2016. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olvass el egy gimis fizika konyvet es rajossz, hogy miert nem fogod erezni.
2016. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Béluska2016 ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm (szerintem nem tud autót vezetni), mellette 20km elteltével, megfájdul a fejem, hőhullámok törnek rám, és hányingerem lesz. Repülőn soha nem éreztem ilyet több ezer km múlva sem. Nyugodtan eszem, iszom, alszom, szemlélem a felhőket...
2016. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felszálláskor jó gyorsulás van, végülis néhány másodperc alatt gyorsul 300 km/h-ra. Kicsit belenyom az ülésbe, de én nagyon élvezem, nem lehet megunni. Ha elemelkedett, már semmi különöset nem fogsz érezni, mintha buszon ülnél.
2016. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valóban csak felszálláskor lehet érezni a gyorsulást, illetve az lehet még kellemetlen fel- és leszállásnál, hogy a légnyomásváltozástól bedugul a füled. Ilyenkor érdemes rágót rágni, az megakadályozza ezt. Olyat viszont még nem láttam, hogy valaki ilyenkor rendesen rosszul lett volna.
2016. aug. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én voltam rosszul repülőn megmondom őszintén. Első repüléskor. Fájt a fejem, légszomjam volt, azt hittem megfulladok, hányingerem volt stb.

De annyira nem vészes amúgy a repülés.

2016. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!