Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Megéri ülést foglalni a...

M_marko kérdése:

Megéri ülést foglalni a Ryanair-nél?

Figyelt kérdés
Ketten utaznánk Londonba a Ryanair-el. 1800Ft/fő lenne a hely kiválasztása, hogy mindenképp egymás mellett tudjunk ülni. Ez oda-vissza +7000Ft lenne. Megnéztem, és még rohadt sok szabad hely van a gépen. Létezik, hogy ha nem élünk ezzel az opcióval, akkor egymástól szanaszét ültet minket, holott csomó ülőhely van?

2018. nov. 17. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szinte biztos, hogy szétültet.
2018. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De miért? :D
2018. nov. 17. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ebből lesz plusz bevétel.
2018. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szinte biztos, hogy külön ültetnek! Ha együtt akartok ülni, foglaljatok. Lehet, hogy most rohadt sok a szabad hely. De ha te nem foglalsz, akkor olyan helyre fognak berakni, ahol egy-egy üles van. (Megadva másoknak a lehetőséget, hogy egymás mellé üljenek.)
2018. nov. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Azért is foglalj, mert ha jól tudom,bár most szabadnak látszanak a helyek azok azok az emberek is lehetnek, akik nem foglaltak külön ülést. De javítsatok ki kérlek, ha tévedek.:)
2018. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Várjátok meg, mit dob a gép, aztán ha nem egymás mellett vagytok, fizettek az egyikőtöknek, hogy a másik mellé kerüljön. Mi mindig így csináljuk.
2018. nov. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Egy londoni repülés nem kimondottan hosszú móka, ha nem ültök egymás mellett sem dől össze a világ. Egy dolgot ne tegyetek, kérlek. Foglalás nélkül ne kezdjetek helyet koldulni a gépen, elültetve másokat. Egy átlag évben van vagy 10 fapados utam, nagyjából az összesnél bepróbálkozik valaki, mióta van ez a baromság. Volt, hogy egy ilyen fillérszexuáló háborodott fel azon, hogy nem ültem el a menyasszonyom mellől, a kifizetett helyemről.
2018. nov. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ez engem is irritál. Aki nem fizeti ki azt a pár eurót, fogadja el, hogy nem fognak egymás mellett ülni és ne kuncsorogjon a többi utasnál. Ráadásul mindig azzal a gyenge dumával jönnek, hogy az xy rokonom most repül először és nem akar egyedül ülni.
2018. nov. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Én ilyenkor simán megnyugtatom, hogy ne aggódjon, nem lesz egyedül, a légitársaság figyelmes, mindenki mellé ültet valakit. :)
2018. nov. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!