Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha a wizzair tel-avivba meg...

Ha a wizzair tel-avivba meg dubajba is indít gépet, budapestről, miért nem megy tel aviv és Dubai között?

Figyelt kérdés
2018. nov. 22. 01:22
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Nem értem, hol az összefüggés a kérdésed két fele között? Hogy Budapestről hova megy járat, annak mi köze ahhoz hogy a célállomásról hova megy?
2018. nov. 22. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A légitársaságok általába bár nem mindig olyan útvonalakon repülnek, ahol az egyik végén van bázisuk, javítás, géppótlás, stb. A Wizz alapvetően a térségben van erősen jelen, a legtöbb bázis bulgár, román, magyar vagy lengyel. Amennyire emlékszem, a közép-kelet európai térségen kívül csak London Luton bázisuk van.


A fentit természetesen lehet, hogy nem tudtad. De esetleg arról hallottál már, hogy az arabok és az izraeliek igencsak fasírtban vannak? Senki nem repül Izraelből az Emirátusokba közvetlenül...

2018. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Izrael és az Emirátusok között politikai okokból nincs légi összeköttetés. Ezen felül egy légitársaság nem csak így kitalál egy járatot, aztán repül, hanem engedélyt kell kapnia az adott járat izemeltetésere. Az EU-n kívül gyakran az a gyakorlat, hogy az állami légitársaságok repülhetik csak az egyes útvonalakat és a magáncégek kimaradnak a buliból.
2018. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2

"arról hallottál már, hogy az arabok és az izraeliek igencsak fasírtban vannak? Senki nem repül Izraelből az Emirátusokba közvetlenül..."


Persze,hallottam, de akkor miért nincs kairóból , meg Athenból sem wizzair járat dubaiba???



Azt is mintha hallottam volna, hogyha van arab országba is repjegyed, nem engednek be Izraelbe

2018. nov. 22. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!