Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz airral fogok a reggel 6...

Wizz airral fogok a reggel 6 órás géppel Londonba repülni. Feladott csomagom is lesz, elég ha reggel 5-re megyek a reptérre vagy érdemes többet ráhagyni?

Figyelt kérdés
Eddig mindig kézipoggyásszal utaztam, fogalmam sincs mennyi idővel több a csomag feladása, de gondolom reggel 6-kor azért viszonylag emberi idő alatt megvan.

2018. dec. 3. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"de gondolom reggel 6-kor azért viszonylag emberi idő alatt megvan."


Én erre nem vennék mérget. A mi repterünkön (külföld), kb az első csúcsidő 4-7 óra között van.


Nem érdemes kicentizni mert bármi közbejöhet. Ha te 5-kor esel be a reptérre és a gép 6-kor indul, akkor megvan az esélye, hogy nélküled száll fel a gép még feladott csomag nélkül is. (Bár nem tudom mekkora a reptér de utasforgalomban kb akkora mint a miénk. Ebben az időszakban 20-30 perces is lehet a biztonsági ellenőrzésnél a sor, a Check-in/poggyász pultnál is elég nagy a sor.)

Legyél kint 4-re és akkor nagy baj nem lehet.

2018. dec. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Keso, 6 ora az csucsido, tele a repter. 4 orara erj ki.
2018. dec. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nem véletlen szokták ajánlani azt a 2 órát. Ha szerencséd van, lehet hogy 5-10 perc alatt megvan a csomagfeladás. De ha nincs? Ha nagyon csúcsidő van (a kora reggel gyakran az), lehet hogy fél órát állsz sorba a poggyásszal. Utána újabb fél óra mire átjutsz a biztonsági ellenőrzésen. Ezután még meg kell keresni a megfelelő kaput a beszálláshoz, esetleg egy gyors wc, kávé, és már nyitják is a kaput a beszálláshoz. Mert a gépre való beszállás sem az utolsó percekben történik, kb 40 perccel a felszállás előtt nyitják a kapukat és kezdik az ellenőrzést.
2018. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem elég, a legnagyobb tömeg akkor van. Feladott csomag nélkül is necces lenne az 5-ra.
2018. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 2 órával hamarabb. Nem elég 5re kiérned, lehet szerencséd van és elég az az 1 óra, de én nem vállalnám be.
2018. dec. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2 órával előbb menj. Sokszor fél óra alatt meg van de álltam már másfél órát is meg szaladtam is. Sose lehet tudni sajnos, a feladás meg pluszba ráad mert oda is sor van. Tudsz nézelődni, telefonozni ha előbb érsz be. Van egy csomó ülőhely ha felmész az emeletre, le is döntheted a fejed.
2018. dec. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na megvolt az út, reggel 4-kor már kinn volt a becsekkoló sor vége a terminál ajtón kívül(!) viszont iszonyat gyorsan ment és kb fél óra alatt benn voltam (security beleértve).

Belül totál üres volt minden, elmentem egy kicsit távolabbi random kapuhoz, végigfelüdtem a székeken és majdnem 1 órát tudtam teljes nyugalomban aludni.

2018. dec. 9. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!