Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy Wizzair és Ryanair gépek még nem zuhantak le?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem óceánok fölött repülnek, de ettől függetlenül is számos eset van, ahol nem óceánba zuhantak a gépek, hanem szárazföldön pl elveszítették az irányítást, mert sötét volt (csak egy példa). A wizzair és a ryanair mit csinál jól? (Nekik is vannak késő este közlekedő gépeik).


Pont csak a műszaki ellenőrzésen nem spórolnának?



2018. dec. 14. 19:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem csak én pontozom le ami azokat az értelmetlenségeket amiket írsz ide. Ideje lenne elgondolkodnod azon, hogy milyen ember is vagy valójában, ha vitát generálni jársz fel ide. Az a 45%-os jelző a neved alatt pedig tökéletesen mutatja, hogy más kérdésekre milyen értelmeseket reagáltál.


Gratulálok!

2018. dec. 15. 12:10
 12/14 anonim ***** válasza:
94%

9-es (tegnap 21:52), úgy látom, itt nem a kérdező állította ki magáról a bizonyítványt, hanem Te :-)


Kérdező, én vizsont nagyon örülök neki, hogy ezt megkérdezted - ugyanis pont 2-3 napja ugyanezen gondolkodtam :D Hogy vajon hogy lehet, hogy biztonságosan repülnek, amikor egy-egy reptéren 20-25 perc a fordulási idejük.


Akik komolyan megválaszolták a kérdést, azoknak meg köszönöm :-)

2018. dec. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#12 azoknak inkább én köszönöm! :)


Erről a gyors fordulási időről talán még szó sem esett, egyébként pont ma olvastam, hogy többen szívesebben választják a hosszú útakat, talán pont azért, mert a fordulási idő között eltelt idő, nem is ,,repülési idő''.


Az én fejemben egyébként az volt, hogy minden repülés előtt van műszaki ellenrőzés de ezek szerint ez sem lehet igaz. Vagy legfeljebb csak felületesen van idejük rá.

2018. dec. 15. 15:49
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Amikor azt írtam, felelsz azért, miféle emberré váltál, arra értettem, hogy felelsz azért, mit olvasol és mit nem.

Felelsz azért, hogy sztereotipiákban gondolkodsz. Hiába bújsz egy gyakorikérdéses sztereotipia mögé, mondván kérdezni csak szabad, ez itt az utazási rovatban hihetetlen gáz.

Tényleg magadról állítod ki saját szegénységi bizonyítványodat

2018. dec. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!