Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szoktatok utazni Bécsből?

Szoktatok utazni Bécsből?

Figyelt kérdés
A legtöbb úticél Bécsből jóval olcsóbb, most épp Santorinit nézem. Onnan retúr 22 ezer épp,nem hiszem, hogy tőlünk kb. 50 ezer alá menne bármikor is.
2018. dec. 26. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetek 90%-ában onnan megyek. Kulturáltabb reptér, a repjegy árak jóval olcsóbbak.
2018. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Honnan szoktál indulni? Én Pestről mennék és 10 ezer az út oda-vissza de még így is megéri több úticél. Most Mallorca oda vissza 10 ezer, bár azt nem tudom szokták-e Magyarországról akciózni ennyire, mintha már lett volna.
2018. dec. 26. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
szoktam fendszeresen, most is onnan mentunk, 6000 ft oda vissza a busz a repterre, bar most 4000 ft volt oda visza
2018. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Még soha nem utaztam Bécsből, esetleg tengerentúli útnál vállalnám be, ha olcsó közvetlen járat lenne, ami Budapestről nincsen.

Budapestről is vannak olcsó jegyek főleg Európán belül, inkább vadászom rájuk és kereségélek, minthogy 3 órát buszozzak még repülés előtt és után. Nekem az nem lenne kényelmes.

2018. dec. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Women are property válasza:
Nem, nagyon kiesik. A budapesti repülőtér egy szar, de nyugat felé a Lufthansa, kelet felé meg az Emirates szinte mindenhova jó csatlakozást nyújt.
2018. dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A pesti reptéren lopnak, de annyira, hogy nem igaz. Emiatt inkább Bécs, még akkor is ha macerás. Ez van, ezt kell szeretni.
2019. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!