Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vuling légitársasággal szeretn...

Tommyy kérdése:

Vuling légitársasággal szeretnék utazni, bécsböl mennék barcelonába megvettem a jegyet le is vonták a pénzt, de nemtudok online csekkolni, vajon elég e a kód amit elküldtek e-mailbe vagy mindenképpen kell beszállókártya?

Figyelt kérdés

2014. szept. 21. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

"Vueling légitársasággal szeretnék utazni, Bécsből mennék Barcelonába. Megvettem a jegyet, le is vonták a pénzt, de nem tudok online becsekkolni. Vajon elég-e a kód, amit elküldtek e-mailben, vagy mindenképpen kell beszállókártya?"


Átírtam magyar nyelvűre a kérdésed, hogy érthető legyen!


Ha nem tudtál online becsekkolni, akkor a reptéren kell, és kapsz beszállókártyát.

2014. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kössz kössz :) a forditást is :) 2nap nemalvas utan nemnagyon tudok fogalmazni :):):):)):
2014. szept. 21. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Vettem észre :D


Mi a baj az online bejelentkezéssel? Mi történik, amikor megpróbálod?

2014. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak annyi hogy azt irja hogy hiba valami nemstimmel...de igazabol lekakalom ottlessz a kód a zsebembe ès ha valami nemstimmel akkor banzájlessz :) hamár egycer kifizettem de csaknemlessz galiba sok haverom igy utazik hogy csak a kodot meg a flekot mutatja....
2014. szept. 22. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!