Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Online check in átszállással?

Online check in átszállással?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: vásároltam egy jegyet Bécsből Los Angelesbe, londoni átszállással a bravofly oldalán keresztül. A Bécsből induló gép British airways míg a Londonból tovább induló American airlines. Vártam az online check in-t, megnyitották ma reggel. Végigmemtem az adatokon majd kaptam egy beszálló kártyát from Bécs to London. Semmilyen utalás nincs rajta, hogy én onnan mennék tovább pedig az online checkolásnál még fel volt tűntetve a Los Angelesbe menő gép is. Mi a teendő? Sosem utaztam még úgy átszállással, hogy két külön légitársaság van. Ez lehet a gond?
2019. márc. 10. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egy check int csinalsz, nem is fogsz ket boarding passt kapni. Be kell csekkolni a London-LA jaratra is ugyanigy külön. En egy tarsasaggal szoktam menni igy, de ott is ketszer kell vegigmenni ujra mindenen, mindket utszakaszon. Vagy ha mas nem akkor, PNR kod, vezetekneved, belepsz, es az American Airlines oldalan becsekkolsz.
2019. márc. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemrég utaztam, igazán Európán belül, de átszállás, két külön légitársasággal. Mindkét légitársaságnál külön-külön becsekkoltam és két beszállókártyám volt.
2019. márc. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bravoflyon keresztül annyit ír, hogy “not available” pedig holnap 11:30kor ibdul a gép, meg Londoni időeltolódással számolva is meg kellett volna nyitni a kaput..:( az AA oldalára pedig hiába írom be az azonosítót, meg sem moccan az oldal.. nem tölt jincs hibakód semmi..
2019. márc. 10. 13:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Ott valami nem stimmel. Ha egyben vetted meg a jegyed, tehát Bécs-LA, londoni átszállással, akkor szimplán egy foglalási kóddal be kellett volna tudnod csekkolni online az egész járatra.


Biztos hogy egyben vetted a jegyed? Egy foglalási kódod van?

2019. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, egyben vettem meg a bravofly oldalán, egy azonosítom van, a jegyen egyben van feltűntetve minden àtszállásokkal együtt.. a bravofly telefonszáma péntekig eléthető :/ két órám lesz átszállni, félek, hogy londonban nem lesz diőm már becsekkolni
2019. márc. 10. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!