Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Skyscanner és bravofly oda-vis...

Skyscanner és bravofly oda-vissza útra egybe írja ki az árat?

Figyelt kérdés

Amerikába nézek repülőjegyet. Ha oda-vissza állítok be utat akkor 320ezer forint környéki árakat hoz fel. Ha viszont csak egy irányba mennék, akkor 380ezer már, amit felhoz.

Van valami kedvezmény, ha egyben veszem meg vagy amit oda-visszánál kiír azt meg kell szorozni kettővel?


Legjobb az lenne, ha tudnék úgy menni, hogy Bécs-Washington, majd vissza New York-Budapest, mindkettő közvetlennel. Na erre egy jó milliós árat hozott ki.

Míg ha csak Bécs-Washingtont nézek oda-visszával az 320ezer.


2019. márc. 19. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tengerentúli járatoknál csak odaút eleve nem is nagyon lehetséges, ha mégis, sokkal dràgább.
2019. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hasra ütésre kerestem rá időpontokra az odaút 500-600 Euro, visszaút 210-300 euró.
2019. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

probald ki az expedia-t, tobbx vettem ott jegyet, megbizhato oldal

a keresonel van egy olyan opcio, hogy multi-city, ide be tudod irni a kulonbozo varosokat meg a datumokat


1-iranyu jegy tengerentulra mindig sokkal dragabb mint a retur jegy

aki csak 1 iranyba akar utazni, meg annak is megeri a returt megvenni es hagyja veszni a visszautra szolo jegyet

2019. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Washington allam? Vagy esetleg jovo heten szeretnel repulni?
2019. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%

Ha amerikába 3-500 euró fölött veszel jegyet, valamit nagyon rosszul csinálsz.

Egyébként amit te feszegetsz, az az a kérdés, hogy az egyirányú jegy kb annyi, mintha retúrt vennél. De szeretném ha éreznéd, negyon messze jársz a tisztességes áraktól.

2019. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4 Washington DC, nyáron


#5 Kifejtenéd, hogy mire gondolsz, mert nem látom azt értelmét a válaszodnak.

2019. márc. 19. 17:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, en is pont ezert kerdem, az a 320 ezer Washingtonra nagyon sok. Meg nyugatni partra is sok nyaron. Ha business class-t akarsz, akkor nem szoltam.
2019. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Arra utaltam, hogyamerikába 3-500 euró fölött veszel jegyet, valamit nagyon rosszul csinálsz. Melyik az a szó, amit nem értettél meg kedves?
2019. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor kérlek küldj olyan oldalt, ahol 300 euró alatt kapok repülőjegyet! És nem kell hozzá 3x átszállni, olyat , ahol nem csak 1 órám van átszállni vagy több mint, 22 óra.
2019. márc. 21. 16:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Kuldtem privit.
2019. márc. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!