Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az osztrák légitársasággal, az Austrian Airlines-szal? Hogy tudok feladott csomagot venni náluk?

Figyelt kérdés
Van olyan jegy, aminek benne van az árában, azt láttam. Van olyan, ami jóval olcsóbb és nem tartalmaz feladott csomagot, de 50 euróért lehet csomagokat vinni. De nem tudom, hogy ezt hol kell bevinni, hogy én ilyen opcióval szeretnék csomagot vinni. Csak azt írja, hogy nincs feladott csomag és ott nem tudok módosítani rajta.
2019. márc. 21. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
A foglalásnál kiválasztod, melyik opcióval szeretnéd a jegyed. Nem nagy ügy.
2019. márc. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ott nincs ilyen lehetőség. Ahogy írtam. Olyan van, hogy jóval drágább jegy árában bennevan vagy olyan van aminek az árában nincs benne, de írja, hogy lehet hozzá adni. De arról nincs semmi információ, hogy hol.
2019. márc. 21. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Foglalás részleteit mikor nézed ott hozzá lehet adni. Nem hiszem el hogy nem látod. Vagy mivel náluk ugyanannyi a reptéren is, majd ott fizetsz mikor feladod
2019. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amerika felé nem feltétlenül lehet +pogyit hozzáadni, itt az egyetlen megoldás, ha a drágább, poggyászos árat veszed / reptéren adsz hozzá pogyit, de ebben az esetben sztem árban mindenképp rosszabbul jösz ki.
2019. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem drágább a reptéren sem. 50€ minden esetben
2019. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!