Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Budapest-Párizs útvonalon a...

Budapest-Párizs útvonalon a repülőgép jobb vagy bal oldaláról lehet látni az Eiffel-tornyot?

Figyelt kérdés

Ez lesz az első utam repülővel Párizsba, és szeretnék helyet foglalni a gépen, csak nem tudom, hogy melyik oldalon jobb ülni.

Köszönöm a segítséget!


2019. márc. 25. 17:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt lehagytam, hogy a Charles de Gaulle-ra érkezik a repülő.
2019. márc. 25. 17:49
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
A reptér megközelítés irányától függően mindkettő lehet
2019. márc. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Charles de Gaulle-on több kifutópàlya van, szòval irtò nehèz megmondani, hogy èpp melyik ùtvonalon fog repülni a gèp.

Igaz legtöbbször Èszak felől szàll le, azaz Chantilly felől érkezik, Val d'Oise irànyàbòl, tehàt nem repül el a vàros felett. A torony jò idő esetèn làtható a földről (amikor màr gurul a gèp).

Felszàllàskor hazafelé több esèlyed van rà, hogy làsd, amennyiben nyugat felé szàlltok fel, ès a gèp tesz egy fordulòt a vàros felett. Ez esetben az emelkedés elején a gèp bal, utàna a forduló utàn a jobb oldalán làthatod a vàrost kicsit jobban. Kivéve, ha a forgalom, illetve az időjàràsi viszonyok miatt Észak, vagy Kelet felé szàlltok fel.

2019. márc. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!