Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » WizzAir: ha az útitársam nem...

WizzAir: ha az útitársam nem jön velem, de az utat már kifizettük és be is csekkoltunk, az ő poggyászait "megkaphatom" én?

Figyelt kérdés

Itt konkrétan csak a kézipoggyászra gondolok.


Erről egy reptetes ismerősömnél már érdeklődtem, ő azt mondta, hogy szerinte ez pont olyan, hogy vagy belekötnek, vagy nem.


Ti hogy tudjátok?


2019. ápr. 28. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2019. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bárki mondhatná, hogy csak azért van nála több csomag, mert nem jön az útitársa.
2019. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Közös foglalásban szerepelünk az útitársammal. Egy olyan poggyászt szeretnék felvinni az enyém mellé, ami felvihető a fedélzetre, viszont ülőhelyet kell neki vásárolni.


Ez esetben kell vennem egy harmadik helyet is? És ha már megtelt a gép, vagy csak máshol van hely, mit tudok tenni?

2019. ápr. 28. 20:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, ez azért más helyzet. Szerintem írj az ügyfélszolgálatnak, nehogy feleslegesen vegyél még egy jegyet.
2019. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Poggyász nem utazhat az utasa nélkül. Más cuccait soha sehova ne vidd. Nem véletlen van így
2019. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom ez névváltoztatással oldható meg.
2019. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne olcsóbb hozzáadni egy feladott poggyászt?
2019. ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom feladni, mert nem olyan jellegű poggyászról van szó, hanem hangszerről. A másik poggyászban pedig a telefonom, a pénzem, illetve néhány szükséges gyógyszerem lenne, szóval azt sem nagyon merném feladni.


Az ügyfélszolgálattal vagy az adott reptérrel érdemes beszélnem? (A már említett ismerősömtől tudom, hogy bizonyos esetekben nem azonosak az ismereteik az adott szabályról.)

2019. ápr. 28. 22:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Vegyél Priorityt, akkor egy 80*40*23-as maximum méretű hangszert felvihetsz a kabin méretű kézipoggyász helyett.


Itt olvashatsz róla részletesen:

[link]

2019. ápr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aktuális még?

Én leleveleztem (e-mailben) velük egy kártérítést tavaly. Nem ment első körben, de végül is jól jöttem ki belőle, anélkül, h. a méregdrága ügyfélszolgálatukkal kellett volna beszélni.

Én sem gondolom, h. menni fog, de lehet egyezkedni, megpróbálni nem kerül semmibe, csak pár percbe.

2019. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!