Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Vásároltatok már a United...

Vásároltatok már a United Airlines, united.com oldalon repjegyet? Lehet Magyarországról venni?

Figyelt kérdés
Amikor a fizetéshez mentem, valószínűleg számlázás miatt, kérte az adataimat, de nem lehetett országnak Hungary-t kiválasztani. Esetleg nem lehetne magyarként ott jegyet venni? Hogy érdemes ott repjegyet venni?
2019. máj. 5. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet
2019. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy?
2019. máj. 5. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:
En nemreg vettem a United honalapjan repjegyet, semmi problema nem volt.
2019. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyebkent nincs jelentosege mit valasztasz, en nemet orszagot valasztottam mert akkor euroban adta az arat, de barmelyik orszagot valaszthatod, ez csak szamlazasi cim amire soha az eletben nem fognak szamlat kuldeni
2019. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jól értelmezem, hogy az ár amit kiír total-hoz, aze tényleg a végső ár, arra nem jön rá már jelentősen nagyobb összeg (az átváltási, banki esetleges díjakon kívül).

Csak fura nekem, hogy kiválasztok egy oda utat 700 dollárért és egy visszát 700 dolláért és a total összeg is 700-pár-dollár csak.

2019. máj. 5. 20:31
 6/8 anonim ***** válasza:
a vegso ar, ha a visszaut pl 825 lenne akkor mig az oda 700 akkor a teljes ar 825 lenne, a visszaut arkulonbsege rakodik az odaut arara
2019. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez így normális: [link]
2019. máj. 5. 21:54
 8/8 anonim ***** válasza:

USAban elek, a fonokomnek majdnem havi szinten veszek jegyet a United oldalon.

Jol latod, ha az odaut 700, a visszaut 700, akkor a teljes osszeg 700 koruli lesz. A United nem ugy mutatja a jegyet, hogy a ket osszeget ossze kell adni, hanem mindig a nagyobb osszeget kell venni teljes arnak. Ha az odaut 700, a visszaut 780, akkor a vegosszeg 780 korul lesz.

2019. máj. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!