Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Rakhatok a feladott poggyászba...

Rakhatok a feladott poggyászba konzerveket?

Figyelt kérdés
Nem veszik el? Csak azért kérdezem mert Izlandra utazok,és nincs reggeli a szálláson,aztán ha így meg tudom oldani,akkor így oldom meg.

2019. máj. 15. 12:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
igy van ahogy a 9es írja. ha kifiztek 400.000-et egy utazásra, akkor azt élvezni is szeretném. nem arra vágyom nyaraláskor hogy magyar konzervkaját egyek.
2019. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
0%

10.-nek.


Igen, Izland pokolian drága. De ha nem "fussa", akkor ne utazz oda!

2019. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

szörnyűek vagytok.

ha konzervet akar vinni, hadd vigyen.

te lehet kifizetsz még százezret, valaki nem akar. ez van.

ja és tessék a kérdésre válaszolni, nem az volt a kérdés, hogy fizessek e még pénz kajára vagy otthonról vigyek, hanem hogy beengedik e a konzervet.

2019. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
0%

13.-nak igazad van!


De akkor vigyen MINDENT, akire költenie kéne!


Víz, wc papír, szappan, sátor, ...

2019. máj. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"A kézipoggyászból viszont legutóbb nálam kidobták a konzervet a kukába az átvilágításnál, amikor sikerült egyet benne felejtenem."


1-es, ez hol volt, melyik országban?

Már csak azért érdekel, mert én Spanyolországban direkt megkérdeztem, hogy lehet-e kézipoggyászban tintahal meg tonhal konzervet hazahozni és azt a választ kaptam, hogy igen. Aztán hazafelé az átvilágításnál megállítottak, mögöttem a fiam, 2 totál egyforma hátizsák a szalagon, megkérdi a biztonságis, melyik az enyém? Mindkettőnek egy csomag papírzsepi az oldalában, nézek rá rémülten és habogok egy sort: NEM TUDOM :D Aztán se szó, se beszéd, továbbengedett - még ki sem nyittatta...

2019. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én voltam Izlandon, étterem felejtős, napi szinten szinte megfizethetetlen. De az élelmiszerboltokban találni olcsóbb ételeket. Pl. mi lazacon éltünk 9 napig :)
2019. máj. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#15


Észtországban történt, és sprotnikonzervről volt szó.

2019. máj. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Köszi, 17-es (15 vagyok)

Most rám hoztad a frászt, mert - ha Isten is úgy akarja- jövő héten megint megyek 2 napra Spanyolországba és bizony szeretnék hozni tintahal konzervet- na mindegy, majd megkérdezem megint :D

2019. máj. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!