Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Van olyan oldal, ahol meg...

Van olyan oldal, ahol meg tudom nézni visszamenőleg a repjegyárakat?

Figyelt kérdés
2019. máj. 18. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs.
2019. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A repjegyárak folyamatosan változnak egészen a felszállás pillanatáig. Pl. ha március 15-én vettél jegyet egy járatra április 2-án akkor fizettél mondjuk 20 ezret. Ha viszont ugyanerre a járatra április 1-jén vetted ugyanazt a jegyet akkor már mondjuk 40 ezret kellett fizetned.
2019. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül nő az ára, amit most néztem július eleji indulásra, egy hónap alatt eddig felére csökkent. De nincs olyan adatbázis, amiben az összes ár benne van az elejétől?
2019. máj. 18. 23:03
 4/6 anonim válasza:
A válaszom konkrétan arra utalt hogy VÁLTOZIK, nem arra hogy egyszerűen nő. És nem. Gondolj bele mennyi adatot kéne tárolniuk. Több száz járat adatait napra pontosan. Folyamatosan frissítve, fenntartva az oldalt. Pláne ingyen.
2019. máj. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha nem is ingyen, lehetne egy olyan oldal mint a flightradar, ahol elő is lehet fizetni az extrákra.
2019. máj. 19. 00:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat Kayak.com peldaul gyujt adatokat az arakrol nepszerubb vonalon es az alapjan ajanlja, hogy vasarolj most, vagy meg varj.
2019. máj. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!