Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair! Internetes utasfelvét...

Wizzair! Internetes utasfelvétel nem elérhető, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sürgősen haza kell utaznom nyaralásról sajnos, vettem is holnapra jegyet ülőhellyel mindennel és mikor meg akartam csinálni az internetes utasfelvételt, ezt írja:

AZ UTASFELVÉTEL NEM ÉRHETŐ EL

Az internetes utasfelvétel nem lehetséges ezen a reptéren.


Ilyenkor mi a teendő? Mindig úgy repültem hogy megcsináltam az utasfelvételt, kinyomtattam magamnak a jegyet és most kicsit kétségbe vagyok esve! Oké hogy ingyen megcsinálják a reptéren, de hogy működik ez a reptéren? Menjek oda jegy meg minden nélkül? Segítsetek kérlek!!


2019. jún. 1. 15:39
 1/5 A kérdező kommentje:

Mit kell vinnem, milyen adatokra van szükség? Elég ha személyi ilyenek nálam vannak? Mit fognak kérni?


HOL kell ezt intézni? Ugyanott, ahol a bőröndöt is leadom?? :/

2019. jún. 1. 15:41
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ott intézed ahol a börőndöd adod fel. Útlevél, foglalási számra lesz szükséged.
2019. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha követed a "check in" feliratot mutato nyilakat, nem lesz gondod. Es amugy eddig is minden egyes utazasodra csakugy jegy nelkul mentel oda, ugyanis fizikailag repjegyek mar lassan 15 eve nem leteznek. A boarding pass nem keverendo veluk. Most azt fogjak neked ott kiadni a helyszinen, mert nehany repter ilyen, es nem elerheto az online check in.
2019. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem volt olyan vészes, mint amennyire rápánikoltam. Valóban ott kell a check int is intézni, mint ahol leadom a bőröndöt. Egyszerű volt, csak a sorban állás volt nagyon hosszú (még úgy is, hogy tök korán ott voltam).
2019. jún. 3. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó utat!:))
2019. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!