Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi a véleményed az United...

Mi a véleményed az United airlines-ról?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, rajtuk keresztül veszem meg a repjegyeinket Amerikába, viszont ezelőtt sosem hallottam még róluk. Van bàrkinek bármi hadznos infoja velük kapcsolatban?
2019. jún. 3. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs velük baj jó kis légitátsaság.

[link]

2019. jún. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hat igen, nagyon "kellemes" ceg. Mostanaban nagyon sok a panasz, de szerintem nem sokkal rosszabbak mint sok mas amerikai legitarsasag. Ne varj tul sokat.
2019. jún. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy a nemzetközi járataik “normálisak” nem tudom.. kb 150-200 dollarral olcsobb, mint a tobbi tarsasag ezert lett gyanus
2019. jún. 4. 08:39
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, de ha nem hallottál ég a Unitedről, az alapvető műveletlenségi probléma. Ne abból indulj ki, hogy a környezeted mekkora surmó, hanem próbálj mást is tenni fészbukozás helyett.

Számomra azért elszomorító a kérdésed, mert ezek szerint logó alapján ítélsz meg komoly multikat, akik kb egyforma szolgáltatűást nyújtanak.

És ez baj. Surmóság a maga módján.

2019. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem teljesen értem, hogy jön ide a műveletlensèg, a szóhasználat maga rossz :D azért mert eddig repültem 10 lègitársasàggal és az United Airlines eddig még nem volt közte ergo nem ismerem őket nem vagyok műveletlen :D nyilván azokkal a társasàgokkal foglalkozok, akikhez “közöm lesz”. Miért olvasgatnék róluk, ha hidegen hagy!? Egyébirànt a kérdésre a hatalmas intelligenciàd ellenére sem sikerült válaszolnod. Azért köszi az Off-ot, semmi szükség nem volt rá!:)
2019. jún. 4. 14:42
 6/10 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzáfűznék, hogy fel nem fogom honnan szeded, hogy LOGO alapján ítélem meg a cégeket. Nyilvánvalóan azért tettem fel a kérdést, mert TAPASZTALATOK alapján szeretném eldönteni kivel utazok :D ostoba
2019. jún. 4. 14:48
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
remelem hogy normalisak mert en is veluk megyek argentinaba, habar az a jarat rendszeresen kesik
2019. jún. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem lennél surmó, használtad volna a guglit.
2019. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Használtam a guglit, ne izgulj. Egyébként a surmo az, aki az asztalnál odaböfög. Vagy aki ilyen kis okoskodó tahó, mint te. Annyi helyen jártam már a világban, igaz nem az United airlines-szal, hogy ha akarnek sem tudnek egy surmo lenni. Veled ellentetben, aki a fotelbol okoskodik mert latott mar a youtubeon repulos videot. Huzz mar el innen!:)
2019. jún. 4. 18:10
 10/10 anonim ***** válasza:
58%

USAban elek igy a fonokomnek evente kb. 8-10 utat foglalok, aminek a 70% United a tobbi American Airlines.

Ugyanolyan legitarsasag mint az osszes tobbi. Orbitalis kulonbseget nem fogsz koztuk eszrevenni.


Arra figyelj, hogy van-e feladott csomag a jegyarban vagy sem. Lehet azert tunik olcsobbnak a United jegy, mert eleve a 'basic' jegyet mutatja, amiben semmi nincs.


Ha esetleg elakadsz az oldalukon a foglalasnal, szolj, szivesen segitek.

2019. jún. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!