Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Van konnektor a repülőkön?

Fizz!1000 kérdése:

Van konnektor a repülőkön?

Figyelt kérdés
És ha van akkor milyen típusú? Ázsia vagy EU-s (Bécs-Bangkok)? A válaszokat köszönöm.

2019. jún. 13. 06:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2019. jún. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyik légitársaság? Fapadosokon tényleg nincs semmi, de a legtöbb nagyobb légitársaságnál USB portok vannak, ha azon keresztül töltenéd például a telefonod.
2019. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mihez kellene? Mert a wc-k ben van, hogy borotválkozni lehessen.

De én még nem utaztam olyan vonalon, ahol ne lett volna (legalább az első osztályon) a számítógépekhez és a telefonokhoz is.

2019. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Repülője válogatja. Turistaosztályon ahol a lábadnak is alig van hely, konnektonak sincs. Business, első osztályon van.

Az meg hogy milyen légitársaságfüggő, nyilván egy Európán belül közlekedő cég az EU-s szabványt használja, vagy amit írtak - USB van.

2019. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Főleg a laptopomat szeretném feltölteni.
2019. jún. 13. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért nem írod meg, melyik légitársasággal utazol?

Könnyebb lenne választ adni.

2019. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még én sem tudom, ezért kérdezem hogy melyiket válasszam.
2019. jún. 14. 06:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Bécs - Bangkok ?


Thai Airways Boeing 787-esein van pl.


De általában a nagyobb társaságok gépein szokott lenni


Nézz utána az alternatíváknak, hogy milyen társaságok mennek oda illetve milyen géppel (Pl Thai B787, EVA Air B777, Emirares B777 és A380 stb...) és utána könnyebb utána nézni, hogy milyen a felszereltség.

2019. aug. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!